Yoon Bak sa nemôže prestať báť o Sooyoung Girls' Generation vo „Fanletter, please“

 Yoon Bak sa nemôže prestať báť o Sooyoung Girls' Generation vo „Fanletter, please“

Pripravte sa cítiť motýle vo finále seriálu „Fanletter, Please“!

„Fanletter, please“ je romantická komédia, v ktorej hrá hlavnú úlohu Sooying ako Han Kang Hee, A-čková herečka, ktorá čelí najväčšej kríze svojej kariéry. Yoon Bak hrá prvú lásku Han Kang Hee Bang Jung Suk, oddaného slobodného otca, ktorého malá dcéra bojuje s leukémiou. Aby ochránil čisté srdce svojej dcéry, ktorá je veľkou fanúšičkou Han Kang Hee, končí s písaním falošných odpovedí na listy jej fanúšikov herečke.

Spoilery

V predchádzajúcej epizóde „Fanletter, Please“ Han Kang Hee čelil ďalšej kariére ohrozujúcej kríze. Aby sa pridalo k mnohým problémom herečky, bola falošne obvinená z toho, že bola páchateľkou školského násilia počas svojich tínedžerských rokov.

V novo zverejnených snímkach z nadchádzajúcej poslednej epizódy drámy sa Bang Jung Suk a Han Kang Hee udomácnia, keď spolu doma jedia. Napriek uvoľnenej atmosfére ich večere však Bang Jung Suk nedokáže skryť svoje znepokojenie, keď počas jedla ustarane sleduje Han Kang Hee.

Keď Han Kang Hee opätuje jeho pohľad, napätie medzi dvoma miláčikmi zo strednej školy viditeľne stúpa, keď sa pozerajú jeden druhému do očí.

Ak chcete zistiť, či Han Kang Hee dokáže prežiť svoju krízu s Bang Jung Sukom po svojom boku, nenechajte si ujsť finále série „Fanletter, Please“ 26. novembra o 21:50. KST!

Medzitým si pozrite predchádzajúce epizódy drámy s titulkami nižšie:

Sledovať teraz

Zdroj ( 1 )