Yoon Kyun Sang a Kim Yoo Jung si užite romantické rande vo filme „Zatiaľ čistý s vášňou“

 Yoon Kyun Sang a Kim Yoo Jung si užite romantické rande vo filme „Zatiaľ čistý s vášňou“

21. januára JTBC „ Zatiaľ čistite s vášňou ” zverejnila nové fotografie Yoon Kyun Sang a Kim Yoo Jung ísť na rande.

Na motívy rovnomennej webovej drámy Clean with Passion for Now je romantická komédia medzi germafóbnou šéfkou upratovacej firmy a pracovníčkou na čiastočný úväzok, ktorá nemá čas na hygienu, keďže sa snaží zarobiť si na živobytie.

V predchádzajúcich epizódach Jang Sun Kyul (Yoon Kyun Sang) a Gil Oh Sol (Kim Yoo Jung) prešli medzi tým, ako si navzájom sprostredkovali svoje skutočné pocity a tieto emócie skrývali. Nakoniec, po skutočnom priznaní od Sun Kyul, sa obaja pobozkali v slzách a urobili prvé kroky, aby sa stali párom „Sol-Kyul“.Na novo zverejnených snímkach ide pár na prvé rande, ktoré je ešte vzrušujúcejšie, pretože je to také normálne. Na jednej fotografii Sun Kyul jazdí v autobuse s výrazom plným napätia. Pre germaphoba, akým je Sun Kyul, je autobus semeniskom choroboplodných zárodkov. Namiesto toho, aby sa držal za rúčky, Sun Kyul jemne položí ruky na ramená Oh Sol. Na oplátku má Oh Sol pokojný výraz, akoby to čakala. Hoci má Sun Kyul extrémnu myzofóbiu, bojuje proti nej kvôli rande s Oh Sol, čím dokazuje silu lásky.

Na iných fotografiách Sun Kyul a Oh Sol sedia vonku na lavičke, počasie je dosť chladné, aby si ochladili ruky. Sun Kyul chytí Oh Solove ľadové ruky a vloží si ich do vreciek kabáta. Hoci sa snaží zachovať si svoju pokerovú tvár, jeho pocity vzrušenia a nervozity vrcholia. Oh Sol hľadí na vnútorný konflikt Sun Kyul s pobavením a náklonnosťou v očiach. Skutočnosť, že Sun Kyul, ktorá sa kedysi zdala byť nedostupná, ju chytila ​​za ruku ako prvá, je ukážkou veľkého rozvoja dvojice.

V nadchádzajúcej epizóde „Clean with Passion for Now“ sa zobrazí obojsmerná romantika medzi Sun Kyul a Oh Sol, pretože pár už nedokáže skrývať svoje city k sebe. Keďže sa Oh Sol rozhodla byť v láske úprimná, opustí Sun Kyulov dom, pretože rezignuje na miesto domácej gazdinej. Diváci sú zvedaví, či pár bude môcť pokračovať vo vzťahu po tom, čo bude čeliť odporu prezidenta Cha ( Ahn Suk Hwan ).

Produkčný štáb uviedol: „Po dlhom čakaní sa očakáva, že láska medzi Sun Kyul a Oh Sol prinesie divákom iné, svieže vzrušenie. Prosím, tešte sa na láskyplné chvíle medzi tými dvoma, ktorí prebúdzajú svoje spiace bunky lásky.“

„Clean with Passion for Now“ sa vysiela každý pondelok a utorok o 21:30. KST.

zdroj ( 1 )