Yoon Kyun Sang a Kim Yoo Jung začínajú nepredvídateľnú romantiku spolubývajúcich vo filme „Zatiaľ čisté s vášňou“

 Yoon Kyun Sang a Kim Yoo Jung začínajú nepredvídateľnú romantiku spolubývajúcich vo filme „Zatiaľ čisté s vášňou“

Nové fotografie z drámy JTBC od pondelka do utorka “ Zatiaľ čistite s vášňou “ podnecuje zvedavosť ako Gil Oh Sol ( Kim Yoo Jung ) sa premení na domácu gazdinú pre Jang Sun Kyul ( Yoon Kyun Sang ).

Spoilery

Po dlhom váhaní Jang Sun Kyul prizná svoje city ku Gil Oh Sol. Gil Oh Sol a Jang Sun Kyul zdieľajú začínajúci románik, keď sa GIl Oh Sol vracia ako upratovacia víla. Konflikt však dvojicu zasiahne ešte raz. Gil Oh Sol je neprávom obvinená zo straty dôležitého dokumentu pri upratovaní právnickej firmy a po tom, čo sa cítila vinná za poškodenie dobrého mena spoločnosti, odovzdá svoj rezignačný list. Jang Sun Kyul sa však nedokáže vyrovnať so životom bez Gil Oh Sol a ide do jej domu. Gil Oh Sol vstúpi do domu Jang Sun Kyul ako samozvaný domáci hospodár. Diváci sú zvedaví, ako sa ich vzťah zmení, keď začnú spolu žiť.

Nové fotografie odhaľujú rozbúrenú a napätú náladu, keď títo dvaja spolu začínajú žiť. Prekvapivý vzhľad Gil Oh Sol šokuje Jang Sun Kyul, keď mu potichu podáva pohár vody. Zdá sa, že nový krátky strih Gil Oh Sol tiež naznačuje zmenu v srdci.Okrem toho si diváci môžu všimnúť premenu Janga Sun Kyula, pretože nedokáže skryť svoje nadšenie zo zdieľania rovnakého životného priestoru ako Gil Oh Sol. Ukazuje svoju jemnú stránku tým, že prináša Gil Oh Sol deku, keď nemôže zaspať od obáv, že bude spať na gauči v obývačke. Nehovoriac o tom, že Gil Oh Sol je rovnako nervózny ako Jang Sun Kyul. Veľkú pozornosť divákov si získava aj ich elektrizujúci očný kontakt na veľmi blízku fyzickú vzdialenosť.

Diváci sú nadšení, keď zistia, čo sa stane medzi GIl Oh Sol, ktorý vtrhol do osobného priestoru Jang Sun Kyul s tajnou misiou, a Jang Sun Kyul, ktorý má slabosť iba pre Gil Oh Sol.

Produkčný štáb filmu „Clean with Passion for Now“ prezradil: „Budete môcť vidieť príspevok Gil Oh Sol, keď sa stane obývačkou v domácnosti pre projekt reformy Jang Sun Kyul. Prosím, tešte sa na pohľad na nečakaný románik páru počas ich spoločného života, ktorý odštartuje druhú polovicu drámy.'

„Clean with Passion for Now“ sa vysiela každý pondelok a utorok o 21:30. KST.

zdroj ( 1 )