YoonA z dievčenskej generácie a väzeň Yoo Tae Joo Spojte ruky, aby ste unikli vážnemu nebezpečenstvu „Veľkými ústami“

 YoonA z dievčenskej generácie a väzeň Yoo Tae Joo Spojte ruky, aby ste unikli vážnemu nebezpečenstvu „Veľkými ústami“

Dievčenská generácia YoonA bude čeliť desivému momentu v „Big Mouth“!

Big Mouth je drsná noirová dráma, v ktorej hrá hlavnú úlohu Lee Jong Suk ako Park Chang Ho, právnik tretej kategórie, ktorý má na starosti prípad vraždy, ktorý z neho cez noc urobí geniálneho podvodníka známeho ako „Veľká myš“. Aby prežil a ochránil svoju rodinu vrátane manželky Go Mi Ho (YoonA), „veľkohubý“ právnik musí odhaliť obrovské sprisahanie medzi privilegovanými vyššími vrstvami.

Spoilery

Predtým Park Chang Ho a Go Mi Ho rozzúrili starostu Choi Do Ha (Kim Joo Heon) tým, že ho postavili do mnohých zložitých situácií. Vyprovokovali Big Mouse a Choi Do Haovu manželku Hyun Joo Hee ( Dobre, Ja Yeon ) skončil po vypití kávy zmiešanej s drogami pri dopravnej nehode, z ktorej sa cez médiá stal obrovský chaos. Choi Do Ha sa rozhodol využiť skutočnosť, že manželia sú obaja vo väzení a nariadil Gan Soo Chul (Kim Dong Won), aby ich zabil. Gan Soo Chul už zúril na Park Chang Ho, že s ním zaobchádzal ako s podriadeným Choi Do Ha a epizóda sa skončila začiatkom vražedného sprisahania pod zámienkou nepokojov.

Na novo zverejnených snímkach dnešnej epizódy sú Go Mi Ho a Tak Kwang Yeon (Yoo Tae Joo) znechutení náhlym výpadkom prúdu počas liečby. Keď sa na ňu ľudia snažia zaútočiť, prepadá strachom a ona sa zo všetkých síl snaží pred nimi skrývať. Väzni však nakoniec vtrhnú dovnútra a Go Mi Ho a Tak Kwang Yeon urputne bojujú o život.

Ak chcete zistiť, ako sa Go Mi Ho a Tak Kwang Yeon dostanú z tejto nebezpečnej situácie, nalaďte si ďalšiu epizódu „Big Mouth“, ktorá sa bude vysielať 3. septembra o 21:50. KST.

Medzitým si pozrite YoonA v „ Kráľ miluje “ nižšie:

Sledovať teraz

Zdroj ( 1 )