Zack Snyder hovorí, že jeho 'Justice League' nebude mať žiadne kompromisy v štúdiu

 Zack Snyder hovorí svoje'Justice League' Will Have No Studio Compromises

Fanúšikovia sa už ozývajú Zack Snyder „s Liga spravodlivosti !

Počas víkendu 54-ročný režisér odpovedal na otázky týkajúce sa Vero v súvislosti s blížiacim sa vydaním jeho filmu Liga spravodlivosti , ktoré boli zlomený cez Filmové novinky DR .

Nové informácie zahŕňajú, že pôvodný dizajn Steppenwolf sa vráti, je už hlboko vo VFX práci na filme a film bude „100% jeho víziou s absolútne žiadnymi kompromismi“.

Je tiež pravdepodobné, že nový teaser príde pred DC FanDome 22. augusta a Junkie XL sa vráti skórovať. Bude tiež obsahovať viac sekvencií Knightmare s Darkseidom a Supermanom a Kevin Costner sa pravdepodobne vráti ako Jonathon Kent na krátke cameo.

Tu je dôvod, prečo sú informácie „žiadne kompromisy v štúdiu“ pre fanúšikov také vzrušujúce Už čoskoro :

„Potom Batman vs Superman: Úsvit spravodlivosti nepodarilo zhodovať Marvel s Pomstitelia pokiaľ ide o príjmy z pokladne, spoločnosť Warner Bros. trvala na tom Snyder zosvetliť tón Liga spravodlivosti . ako taký, Snyder urobil kompromisy s cieľom upokojiť šéfov štúdií. Takže aj keby Snyder vydal svoj film v roku 2017, pravdepodobne by to stále nebola jeho zamýšľaná vízia. Teraz, so slobodou, ktorú mu dáva HBO Max, Snyder má plnú vládu na uvoľnenie Liga spravodlivosti celý čas chcel prepustiť. Či to pripravuje pôdu pre budúce pokračovania a obsahuje temnejšie časti, o ktorých roky škádlil, alebo slúži len ako záver 3-dielneho príbehu, to si každý môže domyslieť.'

Táto hviezda nedávno zavážila pri špekuláciách o tom Joss Whedon smetné reči Zack Snyder na scéne…