Západné celebrity, ktoré skočili do trendu Bunny Ear Hat

  Západné celebrity, ktoré skočili do trendu Bunny Ear Hat

Rozkošný pohyblivý zajačik do uší, ktorý už aspoň raz vyskúšali všetky vaše obľúbené K-popové hviezdy, si teraz získava obľubu aj na sociálnych sieťach západných hviezd!

Klobúk bol prvýkrát zaznamenaný, ako ho nosili K-pop idoly na podujatiach fanúšikov, a odvtedy sa stal známym tým, že si získal pozornosť v online komunitách. S dvomi zajačikovými ušami pripevnenými na bokoch a roztomilou zajačicou tváričkou na prednej strane má tiež dlhé rúčky, ktoré sa spúšťajú zo zadnej strany zajačikových uší, a ktoré držia magický gombík, ktorý obsahuje kúzlo klobúka.

Ak stlačíte špičku týchto zajačích nôh, uši na klobúku zrazu vyskočia. Je to spôsobené jednoduchým mechanizmom, ktorý zahŕňa gumenú pumpu na špičke nôh zajačika, ktorá sa po stlačení naplní vzduchom.

hitemit

Vďaka svojej veľkej popularite si tento rozkošný klobúk obľúbilo aj mnoho západných hviezd! Pozrime sa nižšie na šesť hviezd zo západu, ktoré neodolali kúzlu zajačika.

1. Miaoux Miaoux (Julian Victor Corrie)

Miaoux Miaoux z rockovej skupiny Franz Ferdinand bol zachytený, ako sa hrá so zajačikom do ucha, keď ho po vystúpení v Kórei dostal ako darček od fanúšika.

Malý klip, na ktorom opakovane stláča zajačie nohy klobúka a dvíha uši, pričom sa usmieva, sa stal horúcou témou medzi jeho fanúšikmi.

Giphy

2. Ezra Miller

Ezra Miller nedávno navštívil Kóreu so svojou herečkou Claudiou Kim z filmu „Fantastické zvery: Grindelwaldove zločiny“. S Claudiou Kim zanechal záznam zo svojej cesty po rôznych kórejských turistických atrakciách a tiež sa odfotil, ako hojdá obľúbené ušká zajačika.

Giphy

3. MNEK

MNEK je nigérijský britský spevák a skladateľ, ktorý je pomaly uznávaný na britskej hudobnej scéne. Nedávno si získal pozornosť vďaka stretnutiu s RM BTS a zverejnil video, na ktorom sa hrá so zajačikom do ucha, ktoré dostal ako darček od kórejských fanúšikov.

Giphy

4. Rob Halford

Roba Halforda, speváka rockovej skupiny Judas Priest a známeho ako „metalový boh“, sme tiež videli nosiť klobúk. Vidieť ho ako športuje vo videu po prvom kórejskom vystúpení Judas Priest po troch rokoch.

Vo videu sa Rob Halford pozerá priamo do kamery a opakovane stláča obe nohy zajačika, čím sa zajačie uši nekontrolovateľne dvíhajú. Fanúšikovia ohodnotili toto video, na ktorom sa hrá s klobúkom, ktorý dostal ako darček od fanúšikov, ako nečakane roztomilé.

Giphy

5. Olly Alexander

Britský spevák z Electronica tria Years & Years, Olly Alexander, zverejnil na sociálnych sieťach video, na ktorom má nasadené zajačikové ušká, ktoré dostal ako darček od fanúšikov.

Video, na ktorom tancuje a zároveň dvíha uši zajačika do rytmu hudby, sa na chvíľu stalo horúcou témou online. Vďaka svojmu roztomilému tancu vo videu bol sieťami posúdený ako najvhodnejší pre klobúk zajačika.

Giphy

6. Charlie Puth

Samozrejme, Charlie Puth, ktorý je známy ako geniálny spevák a skladateľ, bol tiež zachytený vo videu s klobúkom zajačika. Vo videu je vidieť, ako jednou rukou drží telefón a druhou tlačí nohy zajačika.

Pozdravil fanúšikov, ktorí mu klobúk darovali, svojím elegantným výrazom, pričom často dvíhal zajačie uši.

Giphy

Čo si myslíte o trende zajačikov?

zdroj ( 1 )