Zelo sa vráti po odchode z B.A.P

 Zelo sa vráti po odchode z B.A.P

Zelo sa pripravuje na svoje prvé aktivity od svojho odchodu z B.A.P!

Minulý rok v decembri vydala spoločnosť TS Entertainment dokument oficiálne vyhlásenie potvrdzujúci Zelov odchod zo skupiny s vypršaním jeho exkluzívnej zmluvy s agentúrou.

Nedávno Zelo dokončil nahrávanie ako hlavný rapper pre novú pieseň Lee Ye Joona „You and Me, Us“ (doslovný preklad).„Ty a ja, my“ bude obsahovať posolstvo o rozlúčkach a nových začiatkoch s blížiacim sa obdobím promócií v Kórei. Pieseň bude titulnou skladbou albumu, ktorý bude súčasne vydaný v Kórei a Japonsku. Zelo sa podieľal na rapovom predstavení a napísaní piesne.

Hudobná platforma Municon povedala: „Zelo sa šťastne rozhodol vystúpiť v piesni po tom, čo sa vyjadril k jej posolstvu, keďže sa pripravuje zostať sám po tom, čo opustil tím, ktorý si obľúbil počas dlhého obdobia. Je to pieseň podporujúca nové začiatky ľudí, ktorí pociťujú smútok s blížiacim sa obdobím promócií.“

Album s piesňou „You and Me, Us“ je druhým albumom, ktorý Municon vydajú v Kórei a Japonsku po prvom albume „Municon Vol. 1“ s „Prázdnotou v pamäti“ od Aroma a „Promise Of Sunflower“ od The One.

“You And Me Us” od Lee Ye Joon a Zelo vyjde 22. januára a album bude obsahovať celkovo 10 skladieb od interpretov ako READER, Lee Da, Song Da Ye, Kei.G, ZEMINI, HOON. J, Pollen a Tera.

Zelo vystúpi aj na festivale Municon v Soule 9. februára a v Tokiu 21. februára.

zdroj ( 1 )