14:00 Junho, Jung So Min a ďalší sa zhromažďujú na prvé čítanie scenára nového historického filmu

 14:00 Junho, Jung So Min a ďalší sa zhromažďujú na prvé čítanie scenára nového historického filmu

Po potvrdení hlavného obsadenia mal nový historický film „Gibang Bachelor“ (pracovný názov) prvé čítanie scenára.

Gibang bakalár “ je historický film plný komédie, ktorý rozpráva príbeh o Huh Saek ( júna ), prvá kurtizána dynastie Joseon, ktorá si dokáže získať srdcia mnohých žien a Hae Won ( mladý tak min ), krásna žena s progresívnym zmýšľaním pri hľadaní skutočnej lásky.Hlavní herci Lee Junho a Jung So Min, ako aj herci vo vedľajšej úlohe Choi Gui Hwa, Ye Ji Won a Gong Myung zúčastnil prvého čítania scenára.

Choi Gui Hwa sa predstaví v úlohe Yook Gab. Je partnerom Huh Saek, ktorý sa s mužom kurtizánou už dávno spriatelil náhodou. Herec má v pláne prispieť k vneseniu „komédie“ do filmu tým, že predvedie svoju skvelú a zábavnú chémiu s Junhom.

Ye Ji Won bude hrať rolu Nan Seol, drahej priateľky zosnulej matky Huh Saek, ktorá tiež vedie nóbl kývavý pohyb (miesto, kde žijú kurtizány). Aj keď si väčšinu času zachováva svoju pôvabnosť, nemôže si pomôcť, ale z času na čas nechá svoju zábavnú a dievčenskú stránku.

Aj keď to bolo len čítanie scenára, herci sa stále úplne ponorili do svojich postáv. Režisér Nam Dae Joong povedal: „Veľmi som sa bavil a bol som veľmi vďačný za hercov a ich vášeň. Urobím, čo bude v mojich silách, aby som posvietil na osviežujúce herectvo hercov.“

Prítomní herci sa vyjadrili: „Vynaložíme maximálne úsilie na vytvorenie zábavného a naplňujúceho filmu. Očakávame, že scéna bude rovnako vzrušujúca ako naše prvé čítanie scenára.“

Film Gibang Bachelor sa začne natáčať v decembri.

zdroj ( 1 )