2PM's Taecyeon volá Apinkovho Jung Eun Ji, aby ho zachránil, kým je v kritickom stave na „slepom“

 2PM's Taecyeon volá Apinkovho Jung Eun Ji, aby ho zachránil, kým je v kritickom stave na „slepom“

Po 14:00 Taecyeon uložené Ružová s Jung Eun Ji Z jej života na „Blind“ tvN sa zdá, že by mohla mať šancu oplatiť láskavosť!

„Blind“ je nový mysteriózny triler o obyčajných ľuďoch, ktorí sa nespravodlivo stanú obeťami zločinu – a obyčajných ľuďoch, ktorí sa neúmyselne stanú páchateľmi tým, že prižmúria oči pred spravodlivosťou.

Taecyeon hrá v dráme ako Ryu Sung Joon, detektív z oddelenia násilných zločinov, ktorý je nebezpečne zapálený pre svoju prácu. Ha Seok Jin hrá svojho staršieho brata Ryu Sung Hoona, geniálneho sudcu, ktorý sa pri vynášaní súdov snaží zostať maximálne chladný a logický. Apink’s Jung Eun Ji hrá Jo Eun Ki, sociálnu pracovníčku, ktorá sa zapletie s týmito dvoma bratmi po tom, čo bola vybratá ako porotkyňa pre proces vraždy.

Spoilery

V predchádzajúcej epizóde „Blind“ sa Ryu Sung Joon stal hlavným podozrivým zo smrti Jung Man Chuna (Jeon Jin Woo) a jeho manželky. Aby to bolo ešte horšie, Baek Moon Kang ( Kim Bup Rae ) nadobudli presvedčenie, že Ryu Sung Joon bol „Jung Yoon Jae“, ktorý zabil jeho dcéru, čo ho viedlo k únosu detektíva s úmyslom mučiť ho a nakoniec zavraždiť.

Zatiaľ čo sa Ryu Sung Joonovi na konci epizódy podarilo uniknúť z pazúrov Baek Moon Kang, musel to urobiť tak, že sa hodil z útesu.

V novo zverejnených záberoch z ďalšej epizódy drámy ťažko zranený Ryu Sung Joon osloví jedinú osobu, o ktorej je presvedčený, že mu pomôže: Jo Eun Ki. Keďže Ryu Sung Joon momentálne hľadá polícia – a jeho starší brat Ryu Sung Hoon pevne verí, že urobí všetko podľa knihy – veľmi dobre vie, že je malá nádej, že ho jeho brat ukryje pred policajtmi.

Namiesto toho sa Ryu Sung Joon obráti na Jo Eun Ki, ktorá predtým sľúbila, že urobí všetko, čo bude v jej silách, aby splatila dlh za záchranu jej života. Potom, čo jej Ryu Sung Joon zavolal z telefónnej búdky v kritickom stave, Jo Eun Ki ho nakoniec nájde zvaleného v kope odpadu a pomôže mu postaviť sa na nohy.

Ak chcete zistiť, čo bude Ryu Sung Joon robiť ďalej – a aký je jeho vzťah k záhadnej postave známej ako Jung Yoon Jae – pozrite si ďalšiu epizódu „Blind“ 30. septembra o 22:40. KST!

Medzitým si pozrite Taecyeona v ' Hra: Smerom k nule “ s titulkami nižšie:

Sledovať teraz

Zdroj ( 1 )