4 dôvody, prečo si naladiť premiéru filmu „Klamstvá skryté v mojej záhrade“

  4 dôvody, prečo si naladiť premiéru filmu „Klamstvá skryté v mojej záhrade“

Pripravovaná trilerová dráma “ Leži skryté v mojej záhrade ” má divákov v očakávaní jeho premiéry!

Na motívy rovnomenného bestselleru „Lži skryté v mojej záhrade“ je nový napínavý triler o dvoch ženách, ktoré vedú úplne odlišné životy. Podozrivý zápach na jednom z ich dvorov ich však spojí spôsobom, ktorý by nikdy nečakali.

„Lies Hidden in My Garden“ si získalo veľkú pozornosť tým, že je najnovším dielom režiséra Jung Ji Hyuna, z úspešných drám „Twenty Five, Twenty One“ a „ Hľadať: WWW “, ako aj pre jeho solídne obsadenie Kim Tae Hee , Lim Ji Yeon , Kim Sung Oh a Choi Jae Rim. Dráma sa pred premiérou podelila o štyri veci, na ktoré by sa mali diváci v dráme tešiť.

Bezprecedentná záhada, ktorá sa začne smradom mŕtveho tela vychádzajúcim z hlavného dvora.

'Klamstvá skryté v mojej záhrade' vzbudzuje zvedavosť svojou tajomnou líniou: 'Zadný dvor páchne ako mŕtvola.' Strašidelná vôňa šíriaca sa zo zadného dvora krásneho domu vytvára pre divákov napätie, pretože Joo Ran (Kim Tae Hee) začína byť extrémne rozrušený. To ju vedie k tomu, že nemôže dôverovať svojej rodine a dokonca ani sebe.

Navyše, rodiny Joo Ran a Sang Eun (Lim Ji Yeon), ktoré sú na opačných koncoch spektra, sa v prípade prepletú a vytvárajú bahno tajomstva.

Krásna synergia medzi Kim Tae Hee a Lim Ji Yeon

„Lies Hidden in My Garden“ je prvým trilerom Kim Tae Hee od jej debutu a prvým trilerom Lim Ji Yeon po účinkovaní v úspešnej dráme „The Glory“. Kim Tae Hee, ktorá sa už presadila ako herečka v rôznych žánroch, sa ujme úlohy Joo Ran, hlavnej hrdinky, ktorá žije obrazovo dokonalý život v dokonalom dome, kým ju nevyruší pach mŕtveho. telo na jej dvore. Sang Eun je obeťou domáceho násilia, ktorú hrá Lim Ji Yeon, ktorej patrila prvá polovica roku 2023 s jej intenzívnym darebným vystúpením vo filme „The Glory“ a teraz sa vracia s postavou, ktorá je úplne iná. Svojím surovým vystúpením stelesňuje desivú prázdnotu života Sang Eun, pričom v každej scéne vyžaruje ohromujúcu auru.

K tomu všetkému Kim Tae Hee a Lim Ji Yeon hrajú postavy, ktoré sú diametrálne odlišné od seba, čím vytvárajú bezprecedentnú synergiu medzi silným kontrastom a vynikajúcim súborom.

Intenzívne vystúpenia Kim Sung Oh a Choi Jae Rim

Diváci sa môžu tešiť aj na silné výkony Kim Sung Oh a Choi Jae Rim. Kim Sung Oh hrá manžela Joo Ran Jae Ho, perfekcionistického lekára, ktorý vedie detskú nemocnicu, ktorej dualita spôsobí v dráme veľký konflikt. Choi Jae Rim hrá manžela Sang Eun Yoon Bum, krutého predajcu liekov, ktorý zneužíva svoju manželku a vydiera ľudí za účelom finančného zisku.

Najmä Kim Sung Oh a Choi Jae Rim zohrávajú kľúčovú úlohu pri narúšaní životov Kim Tae Hee a Lim Ji Yeon a ich rodín a záhada, ktorá ich obklopuje, udrží divákov na sedadle. Diváci sa môžu tešiť na porovnanie oboch problematických manželov.

Prvá trilerová dráma režiséra Jung Ji Hyuna

Diváci by tiež mali očakávať ohromujúcu mizanscénu režiséra Jung Ji Hyuna, ktorý je známy svojou zmyselnou réžiou. Po tom, čo sa režisér Jung Ji Hyun dostal do centra pozornosti s „Search: WWW“ v roku 2019, vracia sa so svojím prvým trilerom po megahite „Twenty Five, Twenty One“. Keďže napínavý triler je žáner, ktorý maximalizuje jedinečný režijný štýl režiséra, očakáva sa, že Jung Ji Hyun opäť ukáže svoj skutočný talent v „Lies Hidden in My Garden“.

„Lies Hidden in My Garden“ má premiéru 19. júna o 22:00. KST a bude dostupný s titulkami na Viki!

Pozrite si ukážku s titulkami nižšie:

Sledovať teraz

zdroj ( 1 )