6 podceňovaných K-drám roku 2022, ktoré ste možno zmeškali

  6 podceňovaných K-drám roku 2022, ktoré ste možno zmeškali

Rok 2022 nám priniesol veľa mega hitových K-drám, ktoré vzali medzinárodný svet útokom, no bolo aj dosť K-drám, ktoré nezískali uznanie napriek hviezdnemu obsadeniu a písaniu. Tu je niekoľko K-drám, ktoré ste možno minulý rok prehliadli a ktoré by sa možno oplatilo pridať do vášho zoznamu sledovaných!

'Krvavé srdce'

V hlavnej úlohe Lee Joon ako kráľ Lee Tae a To je Han Na ako Yoo Jung je táto historická séria o ich vzájomnej láske napriek ich neschopnosti byť spolu. Existuje aj politická bitka zahŕňajúca Park Gye Won ( Janghyuk ) a Lee Tae, ktorý je v popredí série.

„Bloody Heart“ otriaslo srdcami všetkých, ktorí ho sledovali. Blížiace sa zničenie tohto kráľovstva a zármutok pre kráľa Lee Tae a Yoo Junga bolo príliš veľa. Je to séria, ktorá začína veľmi temným tónom a dejom, ktorý predznamenáva blížiacu sa skazu pre kráľa a jeho milenku. Séria vás udrží na kraji sedadla a písanie je skvelé!

Trieda slabého hrdinu 1

„Weak Hero Class 1“ je webová dráma založená na rovnomennom hite webtoon. Hviezdy seriálu Park Ji Hoon ako Yeon Si Eun, Choi Hyun Wook ako Ahn Su Ho a Hong Kyung ako Oh Bum Seok. Traja študenti sa zhromaždili, aby bojovali proti niektorým vážnym tyranom a zločincom vo svojom okolí.

Séria bola v Kórei pomerne populárna v dôsledku takého úspechu webtoonu, ale na medzinárodnej úrovni nevznikla taká veľká reklama. Vidieť Park Ji Hoona v tejto konkrétnej úlohe mu však vynieslo obrovský rešpekt. Postava Yeon Si Eun je veľmi náročná a zložitá, no dokázal ju stvárniť tak bez námahy. Komplikovaný a nečakaný dej bol tiež tak perfektne vykreslený, len vytváral u divákov väčšie očakávania.

Pozrite si drámu tu:

Sledovať teraz

Cez temnotu

Hviezdy „Cez temnotu“. Kim Nam Gil ako Song Ha Young, policajt, ​​ktorý sa vďaka svojmu brilantnému mysleniu nechá naverbovať do tímu analýzy kriminálneho správania. Séria je založená na skutočnom príbehu prvého profilera v Južnej Kórei a zavedie divákov na cestu do rôznych prípadov vrážd, ktoré pomohol vyriešiť.

Intenzita a tajomnosť tejto konkrétnej série je dôvod, prečo si zaslúži všetok humbuk. Nielen, že je založený na skutočných udalostiach, ale vidieť, ako sa Kim Nam Gil mení z bežného policajta na detektíva v oblasti analýzy správania, vytvára dokonalý príbeh. Bolo také ľahké podporiť jeho úspech, ako aj jeho schopnosť riešiť rôzne prípady. Je to skutočne strhujúci príbeh o smoliarskom hrdinovi, ktorý nesmie chýbať!

Začnite pozerať tu:

Sledovať teraz

Láska je pre hlupákov

Lee Da Hee hrá Goo Yeo Reum, varietné predstavenie PD, pričom Choi Siwon hrá Park Jae Hoon, plastický chirurg. Tí dvaja boli najlepšími priateľmi odkedy si pamätajú a boli tu jeden pre druhého cez všetky životné prekážky. Hoci sú si veľmi blízki, nikdy k sebe nič necítili – až doteraz.

Nikto nemohol očakávať, že táto séria bude taká dobrá, ale je to tak. Jedným z hlavných dôvodov, prečo je to také dokonalé, je chémia medzi Choi Siwonom a Lee Da Hee. Vidieť, ako sa títo dvaja menia z priateľov na milencov, je prinajmenšom srdcervúce. Napätie medzi nimi by sa dalo krájať nožom na maslo. Ich príbeh poskytuje veľmi realistické vzťahové situácie, ako aj veľmi potrebný šťastný koniec. Je to dokonalé duo – dúfame, že sa v blízkej budúcnosti opäť spoja!

Pozrite si prvú epizódu tu:

Sledovať teraz

„Love All Play“

Park Tae Yang ( Park Joo Hyun ) bola známa bedmintonová hviezda, no v dôsledku incidentu musela so športom skončiť. Stretne Park Tae Joona ( Chae Jong Hyeop ), ktorý je tiež bedmintonistom, no tento šport neberie vážne. Títo dvaja nakoniec vytvoria úzke puto a nakoniec sa do seba zamilujú.

Toto je rozkošný seriál, o ktorom sme nevedeli, že ho potrebujeme! Park Ju Hyun a Chae Jong Hyeop dokázali divákom K-drama, že ich romantika a chémia je všetko, čo je v K-dramalande potrebné. Kto by si bol pomyslel, že K-dráma o bedmintonistoch prinesie toľko radosti a motýľov? Túto sériu si rozhodne musíte pozrieť najmä v zimných mesiacoch, pretože vás určite zahreje pri srdci!

„Bozk šiesty zmysel“

Seo Ji Hye hrá Hong Ye Sul, ženu, ktorá má schopnosť vidieť budúcnosť bozkom. Keď náhodou zakopne a pobozká svojho šéfa Cha Min Hoo ( Yoon Kye Sang ), vidí, že sa romanticky zapletú. Jediný problém je, že ho nemôže vystáť!

„Kiss Sixth Sense“, založený na populárnom webtoon, je dokonalým klenotom na pozeranie. Má jedinečný a neočakávaný príbeh, do ktorého budete úplne investovaní. Je vždy potešením vidieť Yoon Kye Sang v romantickej úlohe a dievča, ktoré miluje Seo Ji Hye, je tiež fantastické. Tieto dve dohromady tvoria silné jednorazové heslo – toto si nemôžete nechať ujsť!

Ahoj Soompiers, ktorý z týchto podceňovaných drahokamov sa vám páčil? Dajte mi vedieť v komentároch nižšie!

binahearts je spisovateľka Soompi, ktorej hlavnými predsudkami sú Pieseň Joong Ki a BIGBANG, ale v poslednej dobe bol videný ako posadnutý Hwang In Yeop . Uistite sa, že budete nasledovať binahearts na Instagrame, keď prechádza svojimi najnovšími kórejskými výstrelkami!

Aktuálne sleduje: „Lapač lásky na Bali“ a „Záujem lásky“.
Najobľúbenejšie drámy všetkých čias: Tajná záhrada “ a „Hviezda v mojom srdci“.
Tešiť sa na: Vyhral Bin sa vráti na malú obrazovku.