7 K-Beauty predmetov, ktoré si doprajte na tento Valentín

  7 K-Beauty predmetov, ktoré si doprajte na tento Valentín

Láska je vo vzduchu a slobodná alebo pripútaná, nikdy nie je neskoro na to, aby ste sa osprchovali trochou sebalásky. A čo je to sebaláska bez starej dobrej maloobchodnej terapie? Oblečenie, doplnky a bomby do kúpeľa môžu mať silný úder, ale žiadna maloobchodná terapia v mene sebalásky sa nezaobíde bez niektorých skrášľujúcich predmetov, ktoré vám rozžiaria líca a rozochvejú vaše srdcia!

Túto sezónu lásky sme zhrnuli niektoré z najlepších K-beauty vecí, ktoré si môžete dopriať na tento Valentín – make-up a starostlivosť o pleť, máme pre vás všetko.

PRPL Glow Dual Foundation

Dva v jednom? A v takom rozkošnom balení? Ach stále moje búšenie srdca! Nielen toto duálny produkt vďaka mramorovému základu vám dodá vyhľadávaný orosený vzhľad, zároveň upokojí vaše popraskané pery pomocou troch tónovaných balzamov na pery a zároveň dodá jemný nádych farby.

Beautytap

Blendable Blush KAJA Cheeky Stamp

Je v tvare srdca, prichádza v pečiatke (taký roztomilý návrat do detských čias!) a je tak sakramentsky zostaviteľný, že by ste sa pri ňom mohli červenať celé dni (ak chcete, teda). Zábava a všestranné skvelé sčervenanie, KAJA’s Cheeky Stamp Blendable Blush má nás všetkých *srdiečkom*.

Memebox

Peripera Sugar Twinkle Liquid Shadow

Aj keď nepatríte k okázalým make-upom, nedá sa poprieť, že občas stačí trocha trblietok, aby ste sa dostali z nuly na hrdinu. Či už ide o festival alebo len o akýkoľvek iný špeciálny deň, Periperin tekutý tieň určite vás rozžiari.

Peripera

3CE x Maison Kitsune Multi Color Face Palette

Mnohostranný a plný nádherných a prirodzených odtieňov paleta prichádza v dvoch formách: zahrievanie a mrazenie pre teplé a studené tóny pleti.

Stylenanda

MISSHA Velvet Lip Fluid

Ak hľadáte dobré pero odolné voči bozkom, MISSHA's Velvet Lip Fluid je to? Krémový a napriek tomu nelepivý, tento musíte mať vo svojom vrecku na make-up pre núdzové úpravy, ktoré vám vrátia kvitnúcu krásu, ktorou ste.

MISSHA

Maska I Dew Care Cake My Day

Časť ich nového radu Ice Cream Mask, the Zmývateľná maska ​​Cake My Day je dúhový sprej a hydratačná superstar naplnená funfetti doplnená kopou kyseliny hyalurónovej. Teraz si konečne môžete dať svoju tortu a dopriať si aj svoju pleť!

Memebox

Glow Recept Avokádo Melt Sleep Set

Nie je nič osviežujúcejšie (a skrášľujúce, keď na to prídeme) ako dobrý spánok a Glow Recipe to vie so svojimi Súprava na spánok Avokádo Melt . Avo-pritul sa k maske na spanie a zobuď sa s tým, že budeš vyzerať a cítiť sa ako rozmaznávaný!

Glow Recept

Hej Soompiers, dostal sa niekto z týchto do vášho zoznamu dobrot v deň V? Dajte nám vedieť, čím by ste sa radi rozmaznávali!

Aetcult je váš priateľský nadšenec K-beauty, ktorý miluje svoj čaj na tvári aj mimo nej (bez klamstva). Medzi záchvatmi hrania sa s novými kozmetickými výrobkami bude pravdepodobne písať o svojich objavoch, prehodnocovať svoje kurzy kórejčiny a hrať na najnovšiu K-popovú pesničku. Pozdravte Am on Tumblr .