Agentúra HOTSHOT potvrdila plány, že Ha Sung Woon vydá sólový album

 Agentúra HOTSHOT potvrdila plány, že Ha Sung Woon vydá sólový album

Ha Sung Woon sa tento rok vo februári vráti pozdraviť fanúšikov ako sólový umelec!

7. januára jeho agentúra Star Crew Entertainment uviedla: „Po dokončení jeho Chcem jednu Aktivity a návrat do našej agentúry, Ha Sung Woon vydá koncom februára mini album a bude aktívny ako sólový umelec.“

Ha Sung Woon je členom HOTSHOT, ktorý sa tiež pripojil k projektovej skupine Wanna One potom, čo sa objavil v Mnet's „Produce 101 Season 2“. Zmluva Wanna One sa oficiálne skončila 31. decembra a činnosť skupiny sa skončí koncom januára ich posledným koncertom. Začiatkom mesiaca sa objavili správy o sólových plánoch Ha Sung Woona, no v tom čase agentúra uviedol že ešte nie je nič rozhodnuté.Zdroj z agentúry uviedol: „Rozsiahlo sme sa rozprávali s Ha Sung Woonom o jeho budúcej kariére, ale nedokázali sme urobiť konkrétne rozhodnutie, pretože jeho aktivity Wanna One sa neskončili. Stretli sme sa s ním ešte raz 4. januára a rozhodnutie o vydaní sólového albumu padlo koncom februára. Prosíme o vašu podporu a očakávanie.”

Podľa agentúry bude mať Ha Sung Woon osobnú ruku na tvorbe pripravovaného sólového mini albumu, bude pracovať ako producent a bude sám vyberať piesne. Album má ukázať jeho talent a hudobnú farbu ako vokalistu.

Tešíte sa na sólovú prácu Ha Sung Woona?

zdroj ( 1 )