Aký je stav 'Katy Keene' a 'Green Arrow & The Canaries' z CW?

 Aký je stav CW's 'Katy Keene' & 'Green Arrow & The Canaries'?

CW práve odhalili svoje Program televízie 2019 – január 2020 a fanúšikovia netrpezlivo čakajú na aktualizácie o niektorých nových a vracajúcich sa reláciách, vrátane Šípka vedľajší produkt Zelená šípka a Kanárske ostrovy a Riverdale vedľajší produkt Katy Keene .

Buďte si však istí: predstavenia sú stále v procese, podľa Mark Pedowitz na výzvu vo štvrtok (14.5.), cez A! .

Prebiehajú „aktívne diskusie“ so štúdiom o Zelený šíp a Kanárske ostrovy s Katherine McNamara , Katie Cassidy a Juliana Karkavy podľa exek., ale ešte to nebolo zaradené do série. Napriek tomu to a 100 prequelové série sú „veľmi živé“.

Ako pre Katy Keene , ktorý hviezdi Lucy Hale Podľa správy sieť ako titulná postava „rozšírila svoju možnosť vyzdvihnutia, aby zistila, ako dobre bude relácia dostupná na streamovanie v celom rozsahu na digitálnych platformách The CW a HBO Max, keď tento streamer debutuje koncom mája“.

Exec CW hovorí, že hoci bol „neuveriteľne spokojný s kreatívou, lineárne hodnotenia boli mäkké. Radi by sme videli, ako to bude fungovať o niečo lepšie,“ priznal.

K dispozícii je tiež Stratení chlapci séria, ktorá je stále vo vývoji. Povedal, že 'zostáva záujem o projekt a vývoj a výroba boli spustené,' uvádza sa v správe.

Kliknite sem a zistite, čo určite zasiahne vašu televíziu neskôr v tomto roku na CW…