Televízny program CW odhaľuje jeseň 2020 – január 2021

  Televízny program CW odhaľuje jeseň 2020 – január 2021

CW odhaľuje svoj programový plán.

Sieť oznámila svoj plán na jeseň 2020 až január 2021 v stredu (13. mája).

Nadchádzajúce naplánované zahŕňa finále o Nadprirodzené , ktorý sa bude vysielať túto jeseň. Očakávalo sa, že šou skončí túto jar po 15 sezónach, ale posledné epizódy sa nemohli dokončiť kvôli pandémii.

CW bude túto jeseň vysielať získané relácie a relácie bez scenára, vrátane Swamp Thing , Povedz mi príbeh , Koroner a Mŕtve pixely .

Sieť tiež odhalila svoj plánovaný plán na január 2021, vrátane debutu Walker s Jared Padalecki a Superman a Lois . Ukazuje ako Dynastia , Roswell, Nové Mexiko a V tme sú tiež nastavené na návrat.

„Tento rok The CW urobilo proaktívne strategické rozhodnutie spustiť svoju novú sezónu v januári 2021 a sprístupniť rad našich typických vracajúcich sa seriálov, ku ktorým sa budúci rok pridajú naše štyri nové série, vrátane návratu DC's. najznámejší superhrdina v Superman a Lois , návrat Texas Rangers v r Walker , premyslený Kung Fu a rebelská dráma Republika Sarah “ povedal CW exec Mark Pedowitz , cez Rozmanitosť .

Kliknutím dovnútra zobrazíte plán CW jeseň 2020 – január 2021 a nové popisy predstavení…

Harmonogram na jeseň 2020

PONDELOK
20:00-20:30 KOHO JE TO RIADKA?
20:30-21:00 KOHO JE TO RIADKA?
21:00 – 22:00 PENN & TELLER: OBLÁZNIŤ NÁS

UTOROK
20:00 – 21:00 VECI S WAMP
21:00 – 22:00 POVEDZ MI PRÍBEH

STREDA

20:00-20:30 DVE VETY HOROROVÉ ROZPRÁVKY
20:30-21:00 MŔTVE PIXELY
21:00-22:00 KORONER

ŠTVRTOK

20:00-21:00 SUPERPRÍRODNÉ
21:00-22:00 ZÁSTAVBA

PIATOK

20:00 – 20:30 NAJVtipnejšie zvieratá na svete

NEDEĽA

20:00-20:30 MAJSTERI ILÚZIE
20:30-21:00 MAJSTERI ILÚZIE
21:00 – 22:00 PANDORA

Harmonogram januára 2021

PONDELOK

20:00-21:00 CELÝ AMERICAN
21:00-22:00 ČIERNY BLESK

UTOROK

20:00-21:00 BLESK
21:00 – 22:00 SUPERMAN & LOIS (nová séria)

STREDA

20:00 – 21:00 RIVERDALE
21:00 – 22:00 NANCY DREW

ŠTVRTOK

20:00 – 21:00 WALKER (nová séria)
21:00-22:00 ODKAZY

PIATOK

20:00 – 21:00 PENN & TELLER: FOOL US (New Night)
21:00 - 21:30 KOHO JE TO RIADKA? (Nová noc)
21:30-22:00 KOHO JE TO RIADKA? (Nová noc)

NEDEĽA

20:00-21:00 BATWOMAN
21:00 – 22:00 CHARMED (Nová noc)

Nové relácie z januára 2021

Superman a Lois

Po rokoch konfrontácie s megalomanskými superzloduchmi, príšerami, ktoré spôsobujú spúšť v Metropolis, a mimozemskými votrelcami, ktorí chcú vyhubiť ľudskú rasu, sa najslávnejší superhrdina sveta, The Man of Steel alias Clark Kent ( Tyler Hoechlin ) a najslávnejšia novinárka z komiksov Lois Lane ( Alžbety Tullochovej ), postaviť sa zoči-voči jednej z ich najväčších výziev vôbec – vysporiadať sa so všetkým stresom, tlakom a zložitosťou, ktoré so sebou prináša práca rodičov v dnešnej spoločnosti. Clark a Lois, čo skomplikuje už aj tak skľučujúcu prácu výchovy dvoch chlapcov, sa musia starať aj o to, či ich synovia Jonathan ( Jordánsko Alsasko ) a Jordánsko ( Alexander Garfin ) mohli zdediť kryptónske superschopnosti svojho otca, keď budú starší. Clark a Lois sa vracajú do Smallville, aby vybavili nejaký rodinný podnik Kent, a znovu sa zoznámili s Lanou Lang ( Emmanuelle Chriqui ), miestny úverový úradník, ktorý je zhodou okolností aj Clarkovou prvou láskou, a jej manžel náčelníka hasičov Kyle Cushing ( Erik Valdez ). Dospelí nie sú jediní, ktorí znovu objavujú staré priateľstvá v Smallville, keď sa synovia Kenta znovu zoznámia s odbojnou dcérou Lany a Kylea Sarah ( Inde Navarrette ). Samozrejme, v živote superhrdinu nikdy nie je nudný okamih, najmä s otcom Lois, generálom Samuelom Laneom ( Dylan Walsh ) hľadá Supermana, ktorý by okamžite porazil zloducha alebo zachránil situáciu. Medzitým sa návrat Supermana a Lois do idylického Smallville skončí, keď záhadný cudzinec ( Wolé parky ) vstupuje do ich života.

Walker

Prepracovanie dlhotrvajúcej série Walker, Texas Ranger , Walker hviezdy Jared Padalecki ako Cordell Walker, vdovec a otec dvoch detí s vlastným morálnym kódexom, ktorý sa po dvoch rokoch v utajení vracia domov do Austinu, len aby zistil, že doma je ešte náročnejšia práca. Pokúsi sa znovu spojiť so svojím tvorivým a premysleným synom ( Kale Culley ) a jeho tvrdohlavá, trochu rebelujúca dospievajúca dcéra ( Violet Brinsonová ) a zvládať konflikty so svojou rodinou – bratom ADA ( Keegan Allen ), ktorý vstúpil počas Walkerovej neprítomnosti, jeho vnímavá matka ( Molly Hagen ) a jeho tradičný rančerský otec ( Mitch Pileggi ). Walkerov bývalý kolega je teraz jeho kapitánom Ranger, ( Coby Bell ). Walker nájde nečakanú spoločnú reč so svojou novou partnerkou (jedna z prvých žien v histórii Texas Rangers), ktorú hrá Lindsey Morgan („The 100“), pričom stále viac podozrieva okolnosti okolo smrti jeho manželky. Predstavenie tiež hviezdy Jeff Pierre ako Trey Barnett.

Medzisezónne nové predstavenia

Kung Fu

Krízu štvrťročného života spôsobí mladá čínsko-americká žena Nicky Shen ( Olivia Liangová ), odísť z vysokej školy a vydať sa na cestu, ktorá zmení život, do izolovaného kláštora v Číne. Ale keď sa vráti do San Francisca, zistí, že jej rodné mesto je zaplavené zločinom a korupciou a jej vlastnými rodičmi ( Tzi Ma a Kheng Hua Tan ) sú vydané na milosť a nemilosť mocnej triáde. Nicky sa bude spoliehať na svoju technicky zdatnú sestru ( Shannon Dang ), predliečený brat ( Jon Prasida ), asistent okresného prokurátora a bývalý priateľ ( Gavin Stenhouse ) a nový záujem o lásku ( Eddie Liu ), ako aj jej zručnosti v bojových umeniach a hodnoty Shaolin na ochranu svojej komunity a privedenie zločincov pred súd... to všetko pri pátraní po nemilosrdnom vrahovi ( Gwendoline Áno ), ktorá zabila svojho shaolinského mentora a teraz sa na ňu zameriava.

Republika Sarah

Bukolický pokoj v Greylocku v štáte New Hampshire sa prehĺbi, keď sa pod mestom objaví masívna žila koltánu – neuveriteľne cenného minerálu používaného v technike. Štátom podporovaná ťažobná spoločnosť Lydon Industries prichádza s plánmi na ťažbu nerastu... plánmi, ktoré zahŕňajú vymazanie Greylocka z mapy. So svojimi priateľmi a rodinou, ktorým hrozí, že prídu o svoje domovy, rebelská stredoškolská učiteľka Sarah Cooper ( Stella Bakerová ) sľubuje zastaviť Lydonove buldozéry. nebude to ľahké. Vedúcim Lydonovho úsilia je Sarahin odcudzený brat Danny Cooper ( Luke Mitchell ). Po tom, čo prežila ťažké detstvo v rukách svojej matky, bývalej štátnej senátorky Ellen Cooperovej ( Megan sleduje ), Danny je dychtivý vykonať svoju pomstu komunite, o ktorej sa cíti, že ho opustil. Sarah získa svojich priateľov – kolegyňu učiteľku Corinne Dearbornovú ( Hope Lauren ), policajtka Amy „AJ“ Johnson ( Nia Hollowayová ) a manažér reštaurácie Grover Simms ( Ian Duff ) – v boji proti Dannymu, ale zdá sa, že neexistuje spôsob, ako zastaviť blížiaci sa zánik mesta... Kým Sarah nenavrhne zvláštne zaujímavé riešenie: Greylock by mohol vyhlásiť nezávislosť. S odvolaním sa na rôzne historické mapy vysvetľuje, že na pôdu, na ktorej Greylock sedí, si Spojené štáty nikdy riadne nenárokovali. Ak Sarah a jej priatelia dokážu presvedčiť mesto, aby hlasovalo za nezávislosť, Greylock by získal medzinárodnú suverenitu a mohol by navždy chrániť svoju zem. S pomocou skupiny podporovateľov, ktorá zahŕňa tri jej dospievajúce študentky – LA transplantovanú Mayu Jimenez ( Alžbeta Alvarezová ), introspektívny outsider Tyler Easterbrook ( Forrest Goodluck ) a preppy „populárne dievča“ Bella Whitmore ( Landry Bender ) – Sarah a jej priatelia vyhrávajú hlasovanie. A potom, čo federálny sudca súhlasí s tým, že Greylock nie je – a nikdy nebol – súčasťou Spojených štátov, mesto sa stáva novým národom. Teraz musí Sarah a jej spojenci čeliť ešte náročnejšej úlohe: vybudovať krajinu od nuly.