Album „Don’t Mess Up My Tempo“ od EXO sa vyšplhalo späť na prvé miesto v rebríčku albumov Gaon; VÍŤAZ A BTS Top ďalšie týždenné rebríčky

  Album „Don’t Mess Up My Tempo“ od EXO sa vyšplhalo späť na prvé miesto v rebríčku albumov Gaon; VÍŤAZ A BTS Top ďalšie týždenné rebríčky

EXO“ Nepokazte moje tempo “ sa vrátil na vrchol Gaonovho najnovšieho týždenného rebríčka!

3. januára zverejnil Gaon Chart svoj rebríček rebríčkov za týždeň od 23. do 29. decembra 2018. Piaty štúdiový album skupiny EXO „Don't Mess Up My Tempo“, ktorý vyšiel 2. novembra minulého roku, vystrelil späť na úroveň albumová hitparáda na prvé miesto tohto týždňa.

„Don’t Mess Up My Tempo“ prvýkrát debutovalo v #1 v tabuľke za týždeň od 28. októbra do 3. novembra a umiestnila sa na vrchole Gaon’s mesačný rebríček albumov za november. Album sa však od konca novembra neumiestňuje v prvej päťke Gaonovho týždenného rebríčka albumov (s EXO vydáva svoj prebalený album „ Love Shot “ krátko nato), čím je jeho náhly vzostup späť na vrchol o to pozoruhodnejší.

TVXQ špeciálny album k 15. výročiu “ Nová kapitola #2: Pravda o láske “ debutoval na 2. mieste v rebríčku tohto týždňa, po ňom nasledoval WINNER's “ miliónov ” na č. 3 a Chceš jednu je “ 1¹¹=1 (SILA OSUDU) ” na č. 4. Medzitým The Boyz je “ Jediný “ zaokrúhli päť najlepších za týždeň.

WINNER obsadil dve miesta v prvej päťke tohtotýždňového rebríčka digitálneho sťahovania s novým hitom skupiny „ miliónov ” udržanie si pozície na č. 1 a Pieseň Miňo „s“ snúbenec “ zostanú silné na 5. mieste. Benovo „180 stupňov“ sa tento týždeň umiestnilo na 3. priečke, po ktorom nasledovalo EXO „ Love Shot “ na č. 3 a Heize’s “ Prvý pohľad “ na č. 4.

Benov „180 stupňov“ sa tento týždeň držal na prvom mieste v celkovom digitálnom rebríčku aj v rebríčku streamingu. BLACKPINK 's Jennie „s“ IBA “ tiež obsadilo 4. miesto v oboch rebríčkoch, s “Me After You” Paula Kima na 5. mieste. WINNER´s “Millions” sa umiestnilo na 2. mieste v celkovom digitálnom rebríčku a na 3. v streamingovom rebríčku za tento týždeň, zatiaľ čo „Fiancé“ od Song Mino obsadil 3. miesto v digitálnom rebríčku a 2. miesto v streamingovom rebríčku.

Napokon, BTS tento týždeň naďalej dominovala sociálnemu rebríčku a v najnovšom rebríčku obsadila okrem jedného všetky prvé miesta. “ IDOL “ pokračovala vo svojej vláde na čísle 1, po ktorej nasledovala “ DNA “ na č. 2, “ Falošná láska “ na č. 3 a “ MIC DROP (Steve Aoki Remix) ” na č. 5. Medzitým DVAKRÁT najnovší hit ' ÁNO alebo ÁNO ” držal silný na č. 4 ešte týždeň.

zdroj ( 1 )