Album „READY TO BE“ od TWICE sa stal ich prvým albumom, ktorý strávil 5 týždňov v top 75 rebríčka Billboard 200

 Album „READY TO BE“ od TWICE sa stal ich prvým albumom, ktorý strávil 5 týždňov v top 75 rebríčka Billboard 200

DVAKRÁT je teraz prvým umelcom JYP, ktorého album strávil päť týždňov v top 75 rebríčka Billboard 200!

V marci sa TWICE zapísali do histórie svojim najnovším mini albumom “ PRIPRAVENÝ BYŤ “, ktorý debutoval na 2. mieste v rebríčku Billboard 200 po dosiahnutí najväčší predajný týždeň v USA akejkoľvek doterajšej K-popovej umelkyne.

Mini album je teraz v rebríčku už piaty týždeň po sebe: v týždni končiacom sa 22. apríla sa album „READY TO BE“ umiestnil na 72. mieste, čím sa stal prvým albumom TWICE, ktorý strávil päť týždňov v top 75 – a prvý album vydaný spoločnosťou JYP Entertainment, ktorý dosiahol tento úspech.

Mimo rebríčka Billboard 200 sa „READY TO BE“ vyšplhalo späť na 2. miesto vo svojom piatom týždni na Svetové albumy rebríčku, okrem umiestnenia č Najpredávanejšie aktuálne albumy graf a č. 8 na Najpredávanejšie albumy graf.

TWICE sa tiež umiestnil na 41. mieste v 26. týždni na Billboard’s Umelec 100 , predĺžili svoj vlastný rekord ako K-pop dievčenská skupina s druhým najviac kumulovaným týždňami v rebríčku – a vyrovnali NCT rekord stať sa K-popovou skupinou so šiestym najväčším počtom týždňov v rebríčku (nasleduje BTS , NCT 127 , EXO , TXT , a BLACKPINK ).

Napokon posledná titulná skladba TWICE „SET ME FREE“ sa v piatom týždni po sebe v rebríčku Billboard umiestnila na 156. mieste. Global Excl. U.S. graf.

Gratulujeme TWICE k ich pôsobivým úspechom!