Bae In Hyuk, Han Ji Hyun, Jang Gyuri a ďalší reflektujú svoju žiarivú mladosť v žiarivom plagáte „Rozveselte sa“

 Bae In Hyuk, Han Ji Hyun, Jang Gyuri a ďalší reflektujú svoju žiarivú mladosť v žiarivom plagáte „Rozveselte sa“

Rozveselte sa “ zverejnila povznášajúci plagát skupiny s deviatimi členmi povzbudzujúceho tímu Theia!

Nadchádzajúci mysteriózny rom-com od SBS „Cheer Up“ rozpráva príbeh o skupine vysokoškolákov, ktorí sa zamotali do príbehu vášne po tom, ako sa pripojili k Theii, školskej skupine povzbudzovania, ktorá padá do trosiek po tom, čo za sebou zanechala svoje slávne časy. Hviezdy drámy Han Ji Hyun , Bae In Hyuk , Kim Hyun Jin , Jang Gyuri, Lee Eun Saem, Lee Jung Joon , Han Soo Ah, Kim Shin Bi a Hyun Woo Seok ako členovia Theia.

Na novom zdieľanom plagáte je deväť členov tímu Theia zhromaždených v zasadacej miestnosti v areáli školy. Theiin kapitán Park Jung Woo (Bae In Hyuk) sa drží v strede a je obklopený nováčikmi Do Hae Yi (Han Ji Hyun) a Jin Seon Ho (Kim Hyun Jin, ako aj vicekapitán Tae Cho Hee (Jang Gyuri). ).Medzi ďalších členov tímu patrí Ki Woon Chan (Lee Jung Joon), vedúci výcviku, študent druhého ročníka Han So Yoon (Han Soo Ah) a nováčikovia Joo Sun Ja (Lee Eun Saem), Im Yong Il (Kim Shin Bi) a Kim Min Jae (Hyun Woo Seok).

Slnko preniká do ich tmavej cvičebne, zatiaľ čo všetci členovia tímu sa usmievajú optimisticky. Na plagáte je napísané: „Dovidenia, ďakujem. Môj žiarivý ___ rok.“ Zostaňte naladení, aby ste videli synergiu medzi týmito deviatimi členmi tímu, keď zlepšujú svoju tímovú prácu, predvádzajú svoju oddanosť a rozžiaria pódium svojimi vášnivými vystúpeniami.

Producenti „Cheer Up“ zo SBS komentovali: „Pozrite sa s nami na proces, ako sa vzácne romániky získané prostredníctvom Theie deviatimi roztlieskavačkami, od Han Ji Hyuna po Hyun Woo Seoka, stávajú ich zmyslom života. Veľkolepé povzbudzovanie a vzrušujúce výkony, ktoré dosahujú vrchol v každom okamihu, prekonajú publikum na pódiu a uchvátia divákov, ktorí sú privedení k tégliku nadšenia.“

“Cheer Up” má premiéru 3. októbra o 22:00. KST. Pozrite si ukážku tu !

Začnite pozerať Bae In Hyuk v ' Na diaľku je jar zelená “:

Sledovať teraz

Zdroj ( 1 )