Bakalársky Peter Weber a Madison Prewett sa rozdelili, dva dni po finále naživo

  Bakalár's Peter Weber & Madison Prewett Split, Two Days After Live Finale

Peter Weber oznámil, že on a Madison Prewett Oficiálne už nie sú spolu ako pár, len dva dni po dramatickom živom finále Bakalár .

Počas finále sme to zistili Madison sa rozhodla opustiť show počas svojho posledného rande s Peter a nakoniec sa zasnúbil Hannah Ann Slussová .

Peter nakoniec sa rozišiel s Hannah Ann pretože stále mal city k Madison a pred finále sa s ním opäť stretla. Keď boli spolu na pódiu počas predstavenia, Peter jeho rodina zjavne nebola šťastná, že je s ním Madison a vytvorilo to neuveriteľne nepríjemné napätie .

„Chcem začať ocenením neuveriteľnej skupiny žien, ktoré som mal tú česť spoznať túto sezónu. Ďakujem, že ste so mnou prišli na túto cestu. Naučil som sa od vás všetkých toľko lekcií, ktoré si ponesiem so sebou,“ Peter napísal na Instagram . “ Madi , ďakujem za trpezlivosť a bezpodmienečnú lásku. Ste stelesnením ženy, ktorá sa nosí s gráciou, stojí si za tým, v čo verí, a miluje z celého srdca. Táto láska je niečo, za čo som veľmi vďačná, a kúsok z toho si vezmem so sebou vždy vpred.

Madi a obojstranne som sa rozhodol, že už nebudem pokračovať v našom vzťahu. Verte mi, že ani pre jedného z nás to nebolo ľahké, aby sme boli v poriadku, ale po mnohých úprimných rozhovoroch sme sa zhodli, že práve toto má pre nás dvoch najväčší zmysel. Lásku a úctu, ktorú mám Madi vydrží aj naďalej,“ pokračoval.

Kliknite dovnútra a prečítajte si, čo Peter povedal Hannah Ann vo svojom príspevku…

Peter tiež adresované Hannah Ann v príspevku.

Hannah Ann , pred pár dňami si bol príkladom pre ženy všade. Si taká silná, sebavedomá žena a zaslúžiš si všetku lásku sveta. Prijímam plnú zodpovednosť za svoje chyby v našom vzťahu a prajem vám len to najlepšie. Bol to emotívny zážitok a som tak vďačný za podporu, ktorú som v posledných dňoch dostal od priateľov, rodiny a Bachelor Nation. Ďakujem vám všetkým! Toto je len ďalšia kapitola v mojom príbehu. Na jeden nikdy nezabudnem a na jeden si budem vždy vážiť ❤️,” uzavrel.

Môžeš vidieť Madison vyhlásenie nižšie.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Som neskutočne vďačný za túto úžasnú cestu, ktorej som mal tú česť byť súčasťou. Veľmi som vyrástol a som silnejší, ako som do toho šiel. Naučil som sa dôležitosť prijatia, odpustenia a milosti. Keďže sme sa s Petrom rozhodli ísť každý svojou cestou, som si istý, že obaja pôjdeme smerom k svojmu zámeru a nikdy nezabudneme, že Boh má vo všetkých veciach plán. Vždy ho budem milovať a rešpektovať. Som presvedčený, že naše cesty sa mali skrížiť a obaja sme lepší, pretože oni sa mali skrížiť. @pilot_pete si úžasný človek a som za teba vďačný. Vždy budem tvoj najväčší fanúšik. A úžasným ženám, ktoré som stretol túto sezónu, ťa budem milovať celý život. Ďakujem @abcnetwork za to, že som sa mohol vydať na túto cestu. ❤️

Príspevok zdieľaný používateľom Madison Prewett (@madiprew) zapnuté

SI PREKVAPENÝ že sa Peter Weber a Madison Prewett rozišli?