Bang Shi Hyuk sa dostal na Billboardový zoznam 25 najlepších inovátorov

 Bang Shi Hyuk sa dostal na Billboardový zoznam 25 najlepších inovátorov

Billboard zverejnil svoj zoznam najlepších inovátorov na hudobnej scéne.

7. februára miestneho času zverejnil Billboard svoj zoznam „Meet Music’s New Power Generation: 25 Top Innovators“. Mediálna značka na svojom webe popisuje 25 z nich na zozname ako „narušiteľov, ktorí budú definovať budúcnosť podnikania“.

Výkonný producent a generálny riaditeľ Big Hit Entertainment Bang Shi Hyuk sa dostal do zoznamu ako muž, ktorý stojí za fenomenálnym úspechom BTS. Časopis vyzdvihuje snahy Bang Shi Hyuka o spoluprácu s BTS o tom, prečo sa skupina mohla stať globálnymi popovými hviezdami, pričom cituje ich Časopis Time kryt, dva č.1s na Billboard 200 a ich vypredané U.S. štadiónová show na Citi Field v New Yorku.Producent poznamenal, že neexistuje žiadna „špecifická stratégia venovaná vytváraniu globálnej popovej skupiny“ a že použil „proces spolupráce“. Uviedol tiež, že členom BTS od samého začiatku sľúbil, že „hudba BTS musí pochádzať z ich vlastných príbehov“.

Bang Shi Hyuk bol predtým uznávaný ako líder, ktorý ovplyvnil medzinárodný hudobný priemysel, keď Billboard v máji 2018 zverejnil zoznam „73 medzinárodných mocných hráčov“.

Gratulujeme Bang Shi Hyukovi!

Zdroj ( 1 ) ( dva )