Choo Sung Hoon opisuje, aký je život s Choo Sarang na Havaji

 Choo Sung Hoon opisuje, aký je život s Choo Sarang na Havaji

Choo Sung Hoon poskytol niekoľko pohľadov na svoj každodenný život so svojou dcérou Choo Sarang v epizóde z 24. decembra „ Prosím, starajte sa o moju chladničku “!

V poslednej epizóde Choo Sung Hoon hovoril o presťahovaní sa so svojou rodinou na Havaj kvôli vzdelaniu Choo Saranga.

Tento týždeň ho moderátor Kim Sung Joo požiadal, aby vysvetlil, aký je ich denný rozvrh.Choo Sung Hoon odpovedala: „Musí ísť do školy medzi 7 a 8 hodinou ráno, takže vstávam o piatej, urobím raňajky a pripravím a zabalím jej obed. Potom nasadneme do auta a odveziem ju do školy. Keď sa rozlúčime, mám chvíľu čas, tak si zacvičím a potom je čas obeda. Idem po ňu zo školy.'

'Potom ju musím vziať do súkromnej akadémie,' pokračoval. „Je tam len hodinu, tak ju čakám v aute, pretože nie je čas ísť domov a vrátiť sa. Kým čakám v aute, hodinu pozerám na mobil. Potom, keď prídeme domov, musím urobiť večeru a musím ju okúpať.“

Smial sa, keď povedal: 'Aby som bol úprimný, robiť to každý deň je únavné.' Hostitelia poznamenali, že sa stane domácim pre svoju rodinu, zatiaľ čo jeho manželka, modelka Yano Shiho, je preč. Choo Sung Hoon vysvetlila, že je často mesiac v zahraničí na pracovných cestách.

Choo Sung Hoon a Choo Sarang sa spolu objavili v populárnej reality show KBS 2TV “ Návrat Supermana “od roku 2013 do roku 2016.

Pozrite si „Návrat Supermana“ nižšie!

Sledovať teraz

zdroj ( 1 )