CJ ENM sa stáva exkluzívnym licenčným agentom Warner Brothers v Kórei a odhaľuje nadchádzajúce vydania

 CJ ENM sa stáva exkluzívnym licenčným agentom Warner Brothers v Kórei a odhaľuje nadchádzajúce vydania

CJ ENM bola vybraná ako výhradný zástupca pre licencovanie hollywoodskeho filmového štúdia Warner Brothers v Kórei.

Dňa 12. decembra CJ ENM povedal: „Ako jediný domáci licenčný zástupca Warner Brothers plánujeme využívať už existujúce a nové duševné vlastníctvo na uvádzanie produktov spolupráce, predaj produktov prepojených so spotrebiteľmi, uvádzanie rôznych produktov na trh a vykonávanie marketingových aktivít. .“

Ako licenčný zástupca Warner Brothers bude mať CJ ENM na starosti licenčné rokovania a zmluvy pre klasické animácie vrátane „Looney Tunes“, „Tom & Jerry“ a „Scooby Doo“, ako aj „Batman“ jej dcérskej spoločnosti DC Entertainment, “ „Superman“, „Wonder Woman“, „Liga spravodlivosti“, „Harry Potter“ a „Fantastické zvery“.

Produkty „Harry Potter“ a „Fantastic Beasts“ budú uvedené na trh koncom tohto roka a nový licenčný produkt pre franšízu DC bude uvedený na trh v prvom štvrťroku 2019 vrátane rôznych produktov pre módu, domáce potreby, deti a „ deti.”

Na oslavu 80. výročia vytvorenia „Batman“, „Aquaman“, „Shazam!“ a „Wonder Woman“ v roku 2019 sa plánujú rôzne propagačné akcie s využitím nového filmového obrazu, dizajnu a videí DC Comics.

„Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald“, ktorý mal premiéru v novembri a je založený na J.K. Knihy Rowlingovej sú spojené s predchádzajúcimi dielami autorky „Harry Potter“. CJ ENM plánuje spustiť rôzne marketingové projekty s použitím dizajnu, loga a obrázkov ešte pred uvedením licencovaných produktov na konci tohto roka.

Výkonná riaditeľka spoločnosti Warner Brothers pre Asia Bianca Lee povedala: „Od tohto partnerstva s CJ ENM máme veľké očakávania. Myslím si, že pre produkty svetovej triedy Warner Brothers bude dobrou skúsenosťou osloviť kórejských spotrebiteľov vďaka silnej sieti CJ ENM a skúsenostiam s rôznymi obsahovými spoluprácami.“

Po tom, čo bol v októbri vybraný za kórejského agenta Warner Brothers, CJ ENM usporiadal „2018 Warner Brothers Licensing Business Information Session“, aby predstavil hlavné značky Warner Brothers a predstavil svoj celkový obchodný plán týkajúci sa licenčných produktov.

Riaditeľ obchodného oddelenia Content Business Park CJ ENM Hyun Il povedal: „Teším sa na veľký synergický efekt spolupráce CJ ENM so silnou globálnou značkou Warner Brothers a ich domácim licencovaním. CJ ENM využije svoje domáce licenčné know-how a vynikajúce IP spoločnosti Warner Brothers na uvedenie rôznych licenčných produktov na rozšírenie domáceho licenčného trhu.“

zdroj ( 1 )