CNU B1A4 emocionálne diskutuje o povýšení ako 3 členov a nástupe do armády

 CNU B1A4 emocionálne diskutuje o povýšení ako 3 členov a nástupe do armády

B1A4 absolvovali svoje prvé stretnutie fanúšikov ako trojčlenná skupina.

5. januára usporiadali CNU, Sandeul a Gongchan z B1A4 stretnutie fanúšikov „Be The One All For One“ so svojím fanklubom BANA v Olympic Hall v Olympijskom parku.

S konceptom vytvorenia denníka spolu s ich fanúšikmi v roku 2019 sa stretnutie fanúšikov začalo debutovou skladbou B1A4 „OK“. Po úvodnej fáze sa traja členovia prezliekli hanbok [tradičné kórejské oblečenie], poklonili sa svojim fanúšikom a podelili sa o poznámky so želaním.Super Junior's Shindong , blízky priateľ členov B1A4, sa potom objavil na pódiu ako špeciálny MC. Usporiadal zábavné diskusné časti, v ktorých čítali osudy členov na nový rok a kládli fanúšikom otázky.

B1A4 pokračovali v akcii vystúpením svojich minulých hitov vrátane „IF“, „Nightmare“, „Beautiful Target“ a „Sweet Girl“.

Členovia predviedli svoj talent aj na sólových pódiách. CNU zaspievala pôsobivé stvárnenie skladby Queen's „Bohemian Rhapsody“ a Sandeul zahral „Anthem“ z muzikálu „Hamlet“. Gongchan serenádoval fanúšikov spievaním B-side skladby „The Way With You“ zo Sandeulovho sólového albumu. Na konci stretnutia fanúšikov CNU povedal: „V prvom rade by som chcel spomenúť, že som nedokázal udržať päťčlenného B1A4 pohromade ako najstaršieho člena. Myslím, že som v dlho, ktorý vám nebudem môcť splatiť, aj keby som sa o to pokúšal do konca života. Myslím si, že tých sedem rokov je veľmi zmysluplná a cenná spomienka.“

S plačom pokračoval: „Teraz bude B1A4 propagovať ako traja členovia. Tak ako sme boli posledných sedem rokov šťastní, vytvoríme pre vás lepšie spomienky, takže buďte s nami až do konca a budem vám vďačný, ak nám poskytnete veľa podpory.“ Keď Sandeul a Gongchan počuli prejav CNU, na pódiu tiež plakali. CNU nedávno oznámil že 22. januára narukuje do armády. „V súvislosti s mojím vojenským [náborom] som dúfal, že budem spolu o niečo dlhšie,“ povedala CNU. „Bolo to pre mňa tiež trochu náhle, ale ako občan Južnej Kórey som si myslel, že by som mal určite ísť [teraz] a vrátiť sa. Myslím si, že BANA bola pravdepodobne viac prekvapená ako ja.“

Dodal: „Ale bezpečne pôjdem a vrátim sa, takže sa prosím nebojte. Splním svoju vojenskú povinnosť a vrátim sa ako mužnejší najstarší brat. Budem chrániť krajinu, takže vy všetci musíte chrániť Sandeula a Gongchana.' zdroj ( 1 )