Go Ara sa premení na kuchárku a prekvapí každého svojou silou v 'Haechi'

 Go Ara sa premení na kuchárku a prekvapí každého svojou silou v 'Haechi'

Najnovšia dráma SBS “ Haechi “ odhalila nové fotografie Choď, Ara !

„Haechi“ je historická dráma, ktorá sleduje príbeh o priateľstve a láske princa Yeoninga ( Jung Il Woo ), princ, ktorý sa nemôže stať kráľom. Princ Yeoning sa spojí s Yeo Ji (Go Ara), skvelým inšpektorom, ktorý je zručný vo všetkom od bojových umení až po vyšetrovanie, a ďalším inšpektorom ( Kwon Yool ) v Kancelárii generálneho inšpektora s cieľom bojovať proti zlému Min Jin Heonovi ( Lee Kyung Young ) a urobte z princa kráľa.

Jedna séria fotografií odhaľuje, ako Yeo Ji usilovne prechádza do kráľovskej kuchyne a z nej. Jednou rukou drží veľký železný hrniec, ktorý je ťažké zdvihnúť aj oboma rukami. Nepredstaviteľná sila, ktorá pochádza z štíhlej postavy Yeo Ji, je prekvapivá, no zároveň vzbudzuje podozrenie v jej okolí. Jej intenzívny pohľad sťažuje rozlíšenie, či je napálená kvôli jedlu alebo kvôli tréningu.

Ďalšie obrázky zobrazujú Yeo Ji, ako nekontrolovateľnou silou búši ryžový koláč. Mladí muži, ktorí ju obklopujú, nedokážu skryť šok z jej vyčíňania. Diváci sú zvedaví, prečo sa Yeo Ji, ktorá kedysi vysvetlila, že ju ostatní nazývali „mužným mužom“ a „ľudskou zbraňou“, zrazu premenila na ženskú kuchárku.

Podľa produkčného tímu Go Ara tvrdo pracuje na tom, aby stvárnil rolu Yeo Ji živšie. Počas prestávok neustále komunikuje s produkčným tímom a prejavuje svoje vášnivé nadšenie pre svoje rôznorodé scény. Bola opísaná ako „prírodný vitamín“ vďaka jej úsmevu, ktorý jasne žiari na natáčaní kedykoľvek a kdekoľvek.

„Haechi“ sa vysiela v pondelky a utorky o 22:00. KST. Pozrite si najnovšiu epizódu nižšie!

Sledovať teraz

Zdroj ( 1 )