Go Soo, Heo Joon Ho, Ahn So Hee, Lee Jung Eun a ďalšie vybavenie na 2. sériu filmu „Chýba: Druhá strana“ pri čítaní scenára

  Go Soo, Heo Joon Ho, Ahn So Hee, Lee Jung Eun a ďalšie vybavenie na 2. sériu filmu „Chýba: Druhá strana“ pri čítaní scenára

tvN zdieľal fotografie z prvého čítania scenára „ Chýba: Druhá strana “2. sezóna!

„Missing: The Other Side“ je mysteriózna fantasy dráma odohrávajúca sa v dedine obývanej dušami ľudí, ktorí sa stratili, kým boli nažive. Skupina ľudí tam hľadá nezvestné telá a snaží sa odhaliť, čo sa s každým z nich stalo.

Začiatkom tohto roka v apríli, tvN potvrdil že dráma sa pripravuje na spustenie druhej sezóny. V júni to bolo oznámil že Choď Soo , Heo Joon Ho , Ahn So Hee a Ha Jun by si svoje úlohy zopakovali, s Lee Jung Eun a Kim Dong Hwi sa pripojil k obsadeniu.

Na prvom čítaní scenára drámy boli prítomní režiséri Min Yeon Hong a Lee Ye Rim, spisovatelia Ban Gi Ri a Jung So Young a herci Go Soo, Heo Joon Ho, Ahn So Hee, Ha Jun, Lee Jung Eun, Kim Dong Hwi. , Song Geon Hee, Ji Dae Han, Kwon Ah Reum, Lim Sun Woo, Jung Eun Pyo, Choi Myung Bin a ďalší.

Pred čítaním sa hlavný predstaviteľ Go Soo vyjadril: „Som šťastný, že sa môžem opäť stretnúť s tými, s ktorými som pracoval na 'Chýbajúci: Druhá strana', a vítam tých, ktorí sa pridali k 2. sezóne 'Missing'. vytvoriť celkom dobrý projekt.' Heo Joon Ho dodal: „Stal sa zázrak. Keďže je to dobrá dráma, dúfam, že sa z nej stane dráma, ktorá bude trvať dlho až do 10. sezóny.' Ako zástupca všetkých nových členov obsadenia Lee Jung Eun vtipne povedal: „Som šťastný, že sa môžem pripojiť k tomuto zázraku. Dúfam, že sa stane ďalší zázrak, aby som sa mohol zapojiť aj do ďalšej sezóny, takže ma prosím nezabíjajte.'

Hneď ako sa čítanie začalo, všetci herci boli okamžite pohltení svojimi úlohami. Go Soo sa vráti ako Kim Wook, talentovaný podvodník, ktorý dokáže prehovoriť čokoľvek. Vďaka svojim cnostným šarmom a spravodlivej charizme sa Go Soo pevne drží ako spoľahlivé jadro hereckého obsadenia a príbehu.

Heo Joon Ho sa vracia do svojej úlohy Jang Pan Seok, ktorý spája vonkajší svet s tajomnou dedinou a stále smúti za svojou dcérou. Herec mocne viedol čítanie a odovzdal hercom a štábu smiech a dojímavé emócie, pričom predviedol svoju neuveriteľnú chémiu s Go Soo.

Ahn So Hee si zopakuje svoju úlohu brilantnej štátnej úradníčky Lee Jong Ah, ktorá ako hackerka vedie dvojitý život. Ha Jun sa vracia ako Shin Joon Ho, inteligentný, tvrdohlavý a elitný detektív, ktorý bol nepriateľský voči Kim Wook a Jang Pan Seok v sezóne 1.

Lee Jung Eun a Kim Dong Hwi budú hrať nové postavy v nadchádzajúcej sezóne „Missing: The Other Side“. Lee Jung Eun hrá roztomilého ducha Kang Eun Shil, zatiaľ čo Kim Dong Hwi hrá Oh Il Yong, ktorý je stredobodom tajomstva novej dediny.

Produkčný tím povedal: „Počas „Chýba 1“ si pamätáme, že tímová práca bola na natáčaní neuveriteľne skvelá. Po prvom prečítaní scenára po dvoch rokoch sme si istí, že v „Chýba 2“ vybuchnú ďalšie špeciálne synergie. Budeme usilovne nakrúcať, aby sme divákom, ktorí čakali na „Chýbajúci 2“, predviedli dobrú drámu. Prosím, tešte sa na to.”

2. séria seriálu Missing: The Other Side bude mať premiéru tento rok v decembri!

Dovtedy si osviežte pamäť sledovaním 1. série s titulkami tu:

Sledovať teraz

Zdroj ( 1 )