Gwyneth Paltrow odhaľuje prekvapivé objavy, ktoré urobila od začiatku pandémie

 Gwyneth Paltrow odhaľuje prekvapivé objavy's Made Since the Pandemic Started

Gwyneth Paltrow otvára o živote uprostred karantény.

Oslovil 47-ročný gýčový podnikateľ Dr. Nadine Burke Harris , kalifornský generálny chirurg, pre Tvar Vydanie z júla/augustu 2020.

FOTKY: Pozrite si najnovšie fotky Gwyneth PaltrowPočas ich rozhovoru, Gwyneth diskutovala o tom, čo objavila o živote uprostred pandémie.

„Neuvedomil som si, ako veľmi bežné tempo života nadmerne zaťažuje naše telá, myseľ a nervový systém. Keďže sme boli nútení vstúpiť do svojich domovov, pre niektorých to vyvolalo veľa citového utrpenia a pre iných to bolo veľmi pokojné. V mojom prípade som zažil oboje. Začal som sa usadzovať v mozgu a tele. Dalo mi to nový pohľad na to, koľko toho naberiem ďalej,“ prezradila.

„Neustále som sa snažil zabaliť do wellness chvíľ, ale skutočne som sa uvoľnil až cez víkend alebo keď som išiel na dovolenku. Teraz sa cítim inak, nechávam svoje telo spať a prebúdzať sa v jeho prirodzenom rytme, mať svoje deti stále nablízku, jesť spolu a viesť zmysluplné rozhovory. Zdržiavame sa pri stole; naše večere trvajú hodinu a pol. Moje srdce sa cíti plnšie a moja myseľ je v tomto smere pokojnejšia.“

Pre viac od Gwyneth , zamierte na shape.com .