Highlight’s Yong Junhyung and Lee Tae Ri Delight s ich kontrastnými kúzlami na „Káva, urob mi láskavosť“

 Highlight’s Yong Junhyung and Lee Tae Ri Delight s ich kontrastnými kúzlami na „Káva, urob mi láskavosť“

Víkendová dráma kanála A “ Káva, urob mi láskavosť ” kradne srdcia divákov chémiou medzi Highlight’s Yong Junhyung a Lee Tae Ri !

V dráme Yong Junhyung hrá webtoon umelca Im Hyun Woo a Lee Tae Ri hrá Moon Jung Won, ktorý sa pripravuje na muzikálového herca. Títo dvaja sú blízki priatelia už od strednej školy a hoci sa spolu neustále hádajú, veľmi im na sebe záleží.

Tieto dve postavy sú veľmi odlišné, pokiaľ ide o ich osobnosť a ich prístup k vzťahom. „Šik, ale sladký“ Im Hyun Woo má trochu problém vyjadriť svoje emócie ostatným, ale je to láskavý a starostlivý človek, ktorý sa stará o iných ľudí. Je ochotný zastávať sa ľudí okolo seba a svojím spôsobom sa snaží pomáhať ľuďom, aby sa vo svojej práci zlepšili.Moon Jung Won sa často nazýva „ľudský vitamín“ a je to typ človeka, ktorý sa okamžite spriatelí s každým, koho vidí. Má slnečnú a pozitívnu energiu, ktorá je nákazlivá. Aj keď na prvom stretnutí zachytil kolegov z kancelárie Im Hyun Woo nepripravených, pretože bol oblečený ako hlavná postava z „Fantóma opery“, rýchlo sa spriatelil so všetkými.

Chémia týchto dvoch priateľov bude naďalej potešiť divákov vo filme „Káva, urob mi láskavosť“, ktorý sa vysiela každú sobotu a nedeľu o 19:40. KST.

Pozrite si najnovšiu epizódu nižšie!

Sledovať teraz

zdroj ( 1 )