Honey Lee opisuje popularitu Kim Tae Hee na vysokej škole + ako pomohla debutovať

 Honey Lee opisuje popularitu Kim Tae Hee na vysokej škole + ako pomohla debutovať

Na SBS' Moje škaredé káčatko Zlato Lee povedal, že to bolo vďaka Kim Tae Hee že sa stala celebritou!

Honey Lee sa objavila ako špeciálna moderátorka vo vysielaní relácie 10. februára, pričom sa pripojila k MCs a mamám celebrít v štúdiu.

MC Shin Dong Yup spýtala sa herečka: 'Počula som, že Kim Tae Hee navrhla, aby ste sa pridali k zábavnému priemyslu?' Honey Lee odpovedala: 'Nebolo by pre mňa ľahké pracovať [v zábavnom priemysle], keby nebolo Kim Tae Hee.'

V rozprávaní o čase, keď spolu navštevovali Seoul National University, Honey Lee pokračovala: „Boli sme spolu v lyžiarskom klube. Boli časy, keď všetci ostatní tlieskali a žúrovali pokojne, ako dáma, a ja som šla naplno.“ Honey Lee vysvetlila, že Kim Tae Hee v tom momente videla svoj potenciál a navrhla, aby debutovala ako celebrita.

Herečka dodala: „Kim Tae Hee pre mňa pripravila aj môj prvý konkurz. Bolo to stretnutie s režisérom. Je to niekto, komu vďačím za veľa.

Shin Dong Yup sa potom spýtal, ktorá z týchto dvoch herečiek bola počas štúdia na vysokej škole populárnejšia a Honey Lee odpovedala: „Je to neporovnateľné. Kim Tae Hee bola ako Ježiš. Keď prechádzala okolo, ľudia sa zhromaždili v davoch.'

„Moje škaredé káčatko“ sa vysiela v nedeľu o 21:00. KST. Pozrite si epizódu nižšie!

Sledovať teraz

zdroj ( 1 )