Jeff Probst odhaľuje veľký nový Twist pre 40. sezónu „Survivor“!

 Jeff Probst odhaľuje veľký nový Twist pre'Survivor' Season 40!

Survivor: Winners at War sa chystá zahrnúť veľký nový zvrat!

Hostiteľ Jeff Probst odhalil v stredu (15. januára) jedno veľké nové prekvapenie, ktoré určite ovplyvní, ako sa hra bude hrať v nadchádzajúcej sezóne 40, debutujúcej 12. februára na CBS.

FOTKY: Pozrite si najnovšie obrázky Jeff Probst

„Jednou z vecí, ktoré sme chceli dosiahnuť so 40-kou, bolo pokúsiť sa nájsť nejakú pôdu, ktorá by nám dala priestor na hru vpred. Vrátili sme sa teda k základnej myšlienke: Preživší je o spoločnosti, ktorá sa formuje a ona si vytvára svoje vlastné pravidlá. A rozhodujú o tom, kto zostane a kto pôjde domov. A časom každá spoločnosť skončí tak, že bude mať menu. Takže sa snažíme pridať ďalšiu vrstvu do spoločnosti s a Preživší meny vo forme žetónov ohňa,“ prezradil TENTO JEDEN .

„Predstavte si žetóny ako peniaze. A funguje to tak, že každý začína s jedným. A keď vás odvolia, musíte to urobiť alebo to odkázať niekomu, kto je stále v hre, keď sa vydáte na Hranu vyhynutia.“

„Teraz majú hráči v hre žetóny. Ľudia na hrane nemajú nič. Ale to, čo má Edge, sú výhody – ktoré na Edge of Extinction nemajú žiadnu hodnotu, ale v hre sú veľmi cenné. Takže sa z toho stáva ponuka a dopyt,“ vysvetlil ďalej.

„Ďalšou vrstvou je, ako hra postupuje a vy ste na zániku, v skutočnosti neviete, komu zostali žetóny. nevieš čo sa tam deje. Takže ponúkam niekomu predaj v nádeji, že buď má dosť peňazí – a ak nie, môže si ich požičať – alebo sa s niekým dohodne, aby získal dosť, pretože na to má čas len do západu slnka.“

Hráči môžu použiť svoje žetóny na nákup jedla, predmetov alebo výhod pri akejkoľvek výzve.

„Mám, čo potrebuješ, máš, čo chcem. Ponuka a dopyt. Bude ubúdať a odtekať. A myšlienka je, ak to bude fungovať, v budúcich sezónach, kto vie? Možno nehľadáte idoly, ale žetóny. A so žetónmi si kúpite všetko, čo potrebujete. To je veľká myšlienka,“ povedal.

ČÍTAJ VIAC: Dvaja súťažiaci v kategórii „Survivor“ z 39. sezóny spolu teraz chodia!