Jenna Dewan, Liv Tyler, Taraji P. Henson a ďalší oslavujú na Fox TCA Winter Press Tour All-Star Party!

  Jenna Dewan, Liv Tyler, Taraji P. Henson a ďalší oslavujú na Fox TCA Winter Press Tour All-Star Party!

Jenna Board šťastne ukazuje svoju detskú hrčku pri náraze na koberec 2020 Fox Winter TCA All-Star Party ktorý sa konal v utorok (7. januára) v The Langham Huntington v kalifornskom meste Pasadena.

Ten 39-ročný tehotná Koketný tanec k hostiteľovi sa na podujatí pripojil 9-1-1: Osamelá hviezda „s Liv Tyler a Ronen Rubinstein , impéria „s Taraji P. Henson , Vivica A. Foxová a Tasha Smithová , 9-1-1 „s Angela Bassettová a Oliver Stark , Duncanville tvorca Amy Poehler a jeho hviezdy Ty Burrell a Riki Lindhome a Maskovaný spevák sudcov Jenny McCarthy a Robin Thicke .

Tiež sa zúčastnili, aby reprezentovali svoje predstavenia Takmer Rodina „s Emily Osment a Megalyn Echikun sa prebudila , Márnotratný syn „s Tom Payne a Bellamy Young , Prekonaný „s Jason Biggs , Maggie Lawsonová , Tisha Campbellová a Ashley Boettcher , námestník „s Stephen Dorff , Brian Van Holt a Yara Martinez , Dobrý problém „s Molly McCook a Christoph Sanders a Posledný stojaci muž „s Krista Marie Yu , Amanda Fullerová a Hector Elizondo .

FYI: Jenna má na sebe a VÁM šaty, Stuart Weitzman topánky a Jenny Bird šperky. Emily má na sebe a Tadashi Shoji šaty a Srdce v ohni šperky.

ČÍTAJ VIAC: Jenna Dewan hovorí, že jej prvé tehotenstvo bolo oveľa jednoduchšie ako druhé!