Jensen Ackles, Jared Padalecki a Misha Collins sa rozlúčili s filmom Supernatural v posledný deň natáčania

 Jensen Ackles, Jared Padalecki a Misha Collins sa s nimi rozlúčili'Supernatural' on Last Day of Filming

Obsadenie Nadprirodzené obzerá sa späť.

hviezdy Jensen Ackles , Jared Padalecki a Misha Collinsová odráža v relácii CW počas záverečného dňa nakrúcania vo štvrtok (10.9.).

FOTKY: Pozrite si najnovšie fotky Nadprirodzené

Natáčanie relácie sa malo skončiť v marci, ale pandémia prinútila tím ukončiť produkciu, pričom do natáčania zostali dve epizódy, päť ďalších v postprodukcii. Posledných sedem epizód bude mať premiéru 8. októbra – no hviezdy sú už emotívne rozlúčkami.

„Dnes ráno sa zobudil o 6:00. Alarm sa spustil silným tónom. Dnes je posledný deň 15-ročnej cesty. Ten, ktorý mi navždy zmenil život. Pre tých, s ktorými som na tejto ceste spolupracoval, a pre tých, ktorí to sledovali a podporovali... nikdy nepochopíte moje veľké ocenenie za vás,“ Jensen napísal na svojom Instagrame.

„‚Ďakujem‘ to nezakryje. Jednoducho neexistujú slová. Som veľmi vďačný za tieto spomienky, ktoré si budem navždy nosiť so sebou. Aká to bola jazda. A aký beh. #spnfamilyforever tu je niekoľko záberov z našich posledných dní...vrátane dneška. Pokúsim sa poslať viac neskôr, ale v skutočnej forme SPN...sme uprostred „ničeho“ a nemáme žiadne služby. Choď na to. Zostaňte naladení.'

'No, tu je... toto píšem, keď smerujem k svojmu poslednému dňu #Supernatural.' Môj posledný deň s #SamWinchester. Je zrejmé, že sa mi točí hlava a moje emócie sú stratosférické, ale na hodinách zostáva ešte trochu času,“ Jared napísal na svojom Instagrame.

„ĎAKUJEM vám všetkým veľmi pekne za neuveriteľné množstvo lásky a podpory, ktoré nás v týchto posledných hodinách smerovalo. Určite to bolo cítiť. Čoskoro sa prihlásim, ale zatiaľ #WeHaveWorkToDo #spnfamily.“

Misha Svoje zbohom pridal aj na Twitteri: „#ThankYouSupernatural. Zmenili ste môj život mnohými spôsobmi a zmenili ste svet k lepšiemu. Bojujte,“ napísal.

Ak ti to uniklo, pozrite si program vysielania CW jeseň 2020 / január 2021.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok zdieľaný Jaredom Padaleckim (@jaredpadalecki) na