Jinyoung And Shin Ye Eun z GOT7 zdieľajú svoje prvé dojmy

 Jinyoung And Shin Ye Eun z GOT7 zdieľajú svoje prvé dojmy

GOT7 Jinyoung a Shin Ye Eun prezradili o sebe prvé dojmy!

On je psychometrický “ je o chlapcovi menom Ian (Jinyoung), ktorý dokáže čítať tajomstvá človeka prostredníctvom fyzického kontaktu, a o dievčati menom Yoon Jae In (Shin Ye Eun), ktoré skrýva prísne strážené tajomstvo.

Hoci sa Ian rád predvádza, jeho superschopnosti na úrovni začiatočníkov ho nakoniec zapletú do rôznych incidentov. Na druhej strane Yoon Jae In je vysoko inteligentný a má vynikajúce rozumové schopnosti. Poslúži Ianovi ako lúč svetla, voľné delo a jeho investigatívny denník ako spoľahlivý riešiteľ problémov a vybavia divákov veľa smiechu vďaka ich jedinečnému vzťahu.

Zatiaľ čo Yoon Jae In prijíma špeciálne opatrenia na vycvičenie nemotorného psychometra Iana, fanúšikovia sú zvedaví na vyšetrovanie, ktoré budú tieto dve postavy viesť počas incidentov naplnených napätím a napätím.

Jinyoung poznamenal: „Keď som prvýkrát stretol Shin Ye Eun, bola veľmi podobná Yoon Jae In, ako som si predstavoval, takže som bol prekvapený. Počas hrania a spolupráce sme sa prirodzene spriatelili a stále si užívame spoločné nakrúcanie.'

Shin Ye Eun poznamenal: „Keď sme sa prvýkrát stretli a nacvičili si náš scenár, naozaj sme si len päť hodín čítali riadky a rozprávali sa o dráme. Je to moja prvá televízna dráma, takže som stále nepríjemný a mám problémy. Vždy, keď som bol taký, však [Jinyoung] bol na mojej strane a pomohol mi, takže som naozaj vďačný.'

„He is Psychometric“ má premiéru 4. marca o 21:30. KST po uzavretí „ Korunovaný klaun .“

Zdroj ( 1 )