Jinyoung z GOT7 potvrdil, že bude hrať v novej romantickej komédii tvN

 Jinyoung z GOT7 potvrdil, že bude hrať v novej romantickej komédii tvN

GOT7 Jinyoung bude oficiálne hrať v novej dráme tvN!

Dňa 6. decembra pripravovaná dráma „This Psychometric Guy“ (pracovný názov) potvrdila, že Jinyoung bude hrať hlavnú úlohu Yi Ahna, mladého muža s nadprirodzenými schopnosťami. Postava má schopnosť naučiť sa najhlbšie tajomstvá každého, koho sa dotkne, tým, že okamžite uvidí jeho najsilnejšie spomienky. Hoci je obdarený úžasným vzhľadom a psychickými schopnosťami, Yi Ahn má rozkošne nemotornú a nemotornú stránku.

„Ten psychometrický chlap“, ktorý je opísaný ako „romantická komédia prezlečená za triler“, bude rozprávať milostný príbeh Yi Ahn a Yoon Jae In, dievčaťa, ktoré urobí čokoľvek, aby skrylo bolestivé tajomstvo zo svojej minulosti. Po tom, čo boli zmietaní v sérii incidentov, ktoré ich spojili, sa títo dvaja zblížia a postupne sa poučia zo svojich skúseností.

Producenti drámy poznamenali: „Jinyoungova mladistvá, nevinná a chlapčenská atmosféra dokonale ladila s postavou Yi Ahna. Navyše jeho úprimnosť a precíznosť zhmotní charakter Yi Ahna a urobí ho trojrozmerným a zároveň pridá na jeho šarme.“

Dodali: „Plánujeme vám predstaviť drámu, ktorá divákom prinesie osviežujúcu a zároveň hrejivú zábavu. Prosím, tešte sa na to.”

Jinyoung prvýkrát debutoval v roku 2012, keď sa objavil v dráme KBS „ Vysoký sen 2 .“ Odvtedy sa objavil v drámach ako „ Moja láska Eun Dong “ a „ Legenda o modrom mori “, ako aj film z roku 2017 „Zatúlaná koza“.

Premiéra filmu That Psychometric Guy je v súčasnosti naplánovaná na prvú polovicu roku 2019.

Tešíte sa, že uvidíte Jinyoung v tejto novej dráme? Zanechajte svoje myšlienky nižšie!

zdroj ( 1 )