Joey King a 'Riverdale' Ladies hosťujúca hviezda v 'The Simpsons'

 Joey King &'Riverdale' Ladies Guest Star on 'The Simpsons'

Joey King , Lilly Singh , Weezer a Riverdale herečky Lili Reinhart , Camila Mendezová a Madelaine Petsch všetci prepožičia svoj hlasový talent v úplne novej epizóde seriálu Simpsonovci , ktorý sa bude vysielať túto nedeľu 10. mája o 20:00 na stanici FOX.

V epizóde s názvom „Nenávistné osemročné deti“ si Lisa nájde nového priateľa, ktorý miluje kone, ale potom sa stane súčasťou kruhu nafúkaných mladých bohatých dievčat. Homer medzitým vezme Marge na romantickú plavbu v úplne novom

Tu je to, kto komu hovorí: Lili Reinhart ako Bella-Ella; Joey King ako Addy; Madelaine Petsch ako Sloan; Lilly Singh ako Kensey; Camila Mendezová ako Tessa Rose; Weezer ako Sailor’s Delight a sami.

Aj v epizóde, Weezer vystupuje ako cover kapela s názvom Sailor’s Delight, ktorá je domácou kapelou na romantickej plavbe Homera a Marge. Niektoré zo skladieb „Sailor’s Delight“ v epizóde sú klasické hity od Weezer ( Čierny album ) alebo Pacific Daydream, ale jedna skladba je úplne nová: skladba s názvom „Blue Dream“ a bude uvedená na pripravovanom albume skupiny, Van Weezer . Pozrite si ukážkový klip nižšie!


Weezer hrá ústrednú pieseň „The Simpsons“.