Johnny Depp žiada odloženie procesu ohovárania pre natáčanie filmu Fantastické zvery 3

 Johnny Depp žiada o odloženie súdneho konania za ohováranie'Fantastic Beasts 3' Filming

Johnny Depp žiada o odloženie nadchádzajúceho súdneho konania pre jeho žalobu za ohováranie proti bývalej manželke Amber Heard .

Filmovanie je nastavené na pokračovanie Fantastické zvery 3 v októbri a podľa odhadov sa film bude natáčať do februára Konečný termín .

Skúška by mala trvať od 11. januára 2021 do 28. januára 2021, čo by fungovalo Johnny harmonogram, ak sa film nezdržal z dôvodu pandémie.

„Keď súd stanovil aktuálny dátum konania v tomto prípade, pán Depp pochopil, že Warner Bros plánuje natočiť Fantastické zvery 3 v Londýne dlho pred 11. januárom 2021. COVID-19 narušil plány štúdia, čo spôsobilo opakované odklady. Keďže sa podmienky v Londýne o niečo zlepšili, Warner Bros teraz stanovilo plán natáčania, ktorý je v tomto prípade v rozpore s dátumom súdneho konania,“ uvádzajú nové súdne dokumenty.

Johnny požiadal, aby bol súdny proces odročený na obdobie niekedy medzi marcom a júnom 2021. Je žalovať Amber za 50 miliónov dolárov za to, čo napísala o ňom v a Washington Post op-ed, ktorý bol publikovaný v roku 2018.

Začiatkom tohto leta Johnny bol na súde niekoľko týždňov s Amber v rámci inej žaloby, ktorú podal na britský bulvárny denník. Tu je aktualizáciu rozhodnutia pre ten prípad.