Jung Il Woo a Yuri si užívajú srdcervúce chvíle na vidieku v nevydaných snímkach za „dobrú prácu“

  Jung Il Woo a Yuri si užívajú srdcervúce chvíle na vidieku v nevydaných snímkach za „dobrú prácu“

ENA Dobrá práca “ zdieľal nové nevydané fotografie, ktoré predstavujú chémiu medzi nimi Jung Il Woo a dievčenskej generácie Yuri !

„Good Job“ je mysteriózna romantická dráma, v ktorej hrá Jung Il Woo ako Eun Sun Woo, dedička chaebolu, ktorá vedie dvojitý život ako detektív, a Yuri ako Don Se Ra, žena s nadľudskou víziou.

Spoilery

Predtým bola Eun Sun Woo unesená a hrozilo jej zabitie kvôli Kang Wan Soo ( Jo Young Jin ) a Kang Tae Joon ( Yoon Sun Woo ), ale Eun Sun Woo sa dokázala skryť a predstierať, že je mŕtva, aby odhalila svoje skutočné ambície. Skryl sa v dovolenkovom dome na vidieku, ktorý je plný spomienok na jeho matku ( Kim Jung Hwa ).Don Se Ra sa tiež vydala na vlastnú päsť nájsť Eun Sun Woo a keď narazila na gang, ktorý sa ho pokúsil zabiť, objavila sa Eun Sun Woo, aby ju zachránila. Nakoniec sa obaja spolu schovali v dovolenkovom dome a dozvedeli sa, že sú prepojení hlbšie, ako si uvedomovali, keďže matka Eun Sun Woo bola „anjelskou dámou“ zo spomienok na detstvo Dona Se Ra.

Fotografie zobrazujú tých dvoch, ktorí spolu trávia čas osamote, oddelení od zvyšku sveta. Eun Sun Woo a Don Se Ra sa spoznávajú lepšie ako predtým a fotografie zachytávajú proces ich postupného zbližovania.

Na fotografiách je tiež znázornené, ako spoločne upratujú dom. Keď čistia prach, ktorý sa za tie roky nahromadil od nikoho, kto dom nenavštívil, obaja stále prežívajú príjemné chvíle, pretože pracujú spolu. Ďalšia fotografia zachytáva Dona Se Raa, ako ošetruje ranu Eun Sun Woo a vyjadruje, ako si navzájom viac dôverovali. Eun Sun Woo nájde starú fotografiu a dozvie sa o spojení Dona Se Ra s jeho matkou a láskyplne na ňu hľadí.

Na druhej strane, pár ukazuje aj veselé a rozkošné momenty na spoločnom trhu. Jedia chutné jedlo, nosia zodpovedajúce oblečenie a užívajú si rande na trhu. Na bicykli jazdia aj k jazeru, aby si urobili piknik a zdieľali spoločné chvíle rozbúšenia srdca ako každý iný pár. Nakoniec Eun Sun Woo drží Don Se Ra za ruku, zatiaľ čo má nočnú moru, a ukazuje, ako sa na seba navzájom spoliehajú.

Ďalšia epizóda “Good Job” sa vysiela 21. septembra o 21:00. KST.

Dobehnite s „Dobrou prácou“ nižšie:

Sledovať teraz

Zdroj ( 1 )