Jung Joon Young obvinený zo zdieľania nezákonných záberov zo skrytej kamery v diskusnej miestnosti s mužskými spevákmi

 Jung Joon Young obvinený zo zdieľania nezákonných záberov zo skrytej kamery v diskusnej miestnosti s mužskými spevákmi

Vo vysielaní 8. hodín SBS 11. marca Jung Joon Young bolo odhalené, že v diskusnej miestnosti s priateľmi celebrít zdieľal nelegálne zábery zo skrytej kamery.

Počas vysielania bolo oznámené, že Jung Joon Young bol jednou z celebrít v diskusnej miestnosti zahŕňajúce Seungriho a ďalší speváci, aby niekoľkokrát zdieľali nelegálne zábery zo skrytej kamery.

Podľa správy SBS našla záznamy takýchto rozhovorov z konca roku 2015 prostredníctvom obnoveného súboru Excel. Správa tiež odhalila, že takéto údaje mali hodnotu desať mesiacov.V jednom rozhovore Jung Joon Young povedal svojmu priateľovi pánovi Kimovi, že mal pohlavný styk. V odpovedi sa pán Kim spýtal: „Nemáte videá“ a Jung Joon Young čoskoro odovzdal trojsekundový klip z aktu, ktorý bol tajne zaznamenaný. Spevák tiež hrdo oznámil, že takéto činy tajne nakrútil.

Počas toho istého obdobia sa Jung Joon Young podelil aj o klip, na ktorom je v úzkom kontakte s čašníčkou v bare s hosťami. V správe SBS sa uvádzalo, že v súčasnosti je potvrdených desať osôb ako obete nezákonného natáčania. Okrem Junga Joona Younga zdieľali v chatovacej miestnosti nelegálne zábery zo skrytej kamery aj ďalšie známe osobnosti, ako napríklad pán Choi. SBS prezradila, že počet ženských obetí sa zvýši, keď sa incidenty spoja.

V reakcii na správu agentúra Jung Joon Young uviedla: „Jung Joon Young tieto správy nepotvrdil, ani nevyvrátil. Momentálne nakrúca v Spojených štátoch. Keď sa vráti do Kórey, vydáme vyhlásenie.'

Zdroj ( 1 ) ( dva )