Jung Joon Young oznámil plány na návrat do Kórey na policajné vyšetrovanie

 Jung Joon Young oznámil plány na návrat do Kórey na policajné vyšetrovanie

Jung Joon Young oficiálne reagoval na obvinenia vznesené proti nemu.

11. marca SBS oznámila, že Jung Joon Young zdieľal nelegálne zábery zo skrytej kamery sexuálnej aktivity v skupinovom chate so svojimi priateľmi vrátane iných mužských celebrít. Podľa spravodajskej správy bolo potvrdených najmenej 10 ľudí ako obete, ktoré boli nezákonne natočené bez ich súhlasu.

Nasledujúci deň, 12. marca, agentúra MakeUs Entertainment Junga Joona Younga oznámila, že spevák, ktorý je momentálne v Spojených štátoch a nakrúca varietné predstavenie, sa vráti do Kórey, aby sa zúčastnil policajného vyšetrovania.Oficiálne vyhlásenie MakeUs Entertainment je nasledovné:

Dobrý deň, tu je MakeUs Entertainment.

Plne chápeme závažnosť obvinení vznesených proti Jung Joon Youngovi, ktorý je spevákom pod našou novou značkou „Label M“, a považujeme ich za hlboko poľutovaniahodné.

Preto sme momentálne v kontakte s Jung Joon Youngom, ktorý je práve v zahraničí, no stále je pre nás ťažké zistiť pravdu. Ospravedlňujeme sa. Jung Joon Young sa však rozhodol ukončiť všetku svoju prácu v zahraničí, aby sa okamžite vrátil do Kórey, a vyhlásil, že má v úmysle aktívne spolupracovať pri policajnom vyšetrovaní hneď, ako sa vráti do krajiny.

Chceli by sme sa ešte raz ospravedlniť za trápenie spôsobené touto nepríjemnou záležitosťou.

zdroj ( 1 ) ( dva )