K-Drama má premiéru vo februári

  K-Drama má premiéru vo februári

Chcete novú drámu, ktorú si tento február spríjemníte? Tento mesiac je na ceste veľa drám!

Pozrite si nové drámy, na ktoré sa môžete tešiť vo februári:

1.' Dotkni sa svojho srdcaLee Dong Wook a Yoo In Na majú druhú šancu naplniť svoj nedokončený milostný príbeh z ' Goblin .“ Budú predvádzať výbušnú chémiu v dráme „Dotkni sa svojho srdca“ od stredy do štvrtka. Je to romantická komédia, ktorá sleduje romantiku, ktorá prekvitá medzi perfekcionistickým právnikom Kwon Jung Rokom (hrá Lee Dong Wook) a kórejskou najlepšou herečkou Oh Yoon Seo (hrá Yoo In Na) po tom, čo pre neho pod falošnými zámienkami pracovala.

„Dotkni sa svojho srdca“ mala premiéru 6. februára a je k dispozícii na Viki. Pozrite si prvú epizódu nižšie!

Sledovať teraz

2. „Pasca“

Diváci sa už teraz tešia na tímovú prácu o Lee Seo Jin a Sung Dong Il v 'Pasti'. Trilerová dráma je o moderátorovi správ Kang Woo Hyun (Lee Seo Jin), ktorý padne do neznámej pasce. Skúsený detektív Go Dong Kook (Sung Dong Il) využíva svoju jedinečnú húževnatosť a inštinkty, aby sa prehrabal v prípade a oživil šokujúcu pravdu. Ako prvá dráma nového projektu OCN „Dramatic Cinema“ bude spájať ostrú produkčnú úroveň filmov a vysokokvalitné príbehy drám.

Sedemdielna dráma sa bude vysielať v sobotu a nedeľu. Prvý diel odvysielame 9. februára o 22:20. KST.

3.' Žiarivý

Nová dráma JTBC od pondelka do utorka s názvom „Radiant“ rozpráva príbeh ženy, ktorá stratí všetok svoj čas, kým ho bude môcť použiť ( Kim Hye Ja a Han Ji Min ) a muž, ktorý zahadzuje svoj čas tým, že odmieta žiť život naplno ( Nam Joo Hyuk ). Predovšetkým sú veľké očakávania, že Kim Hye Ja a Han Ji Min vytvoria brilantnú synergiu a hlboké emócie so svojimi odlišnými stvárneniami tej istej postavy.

“Radiant” má premiéru 11. februára o 21:30. KST a bude dostupný na Viki. Pozrite si najnovší trailer nižšie!

Sledovať teraz

4.' Predmet

Joo Ji Hoon sa po štyroch rokoch konečne vracia na malú obrazovku. The Item je fantasy dráma o mužovi a žene, ktorí sa pokúšajú odhaliť tajomstvá tajomných predmetov s nadprirodzenými schopnosťami, ktoré sú založené na populárnom rovnomennom webtoone. Príbeh nie je o superschopnostiach „vyvolených ľudí“, ale o tajomstvách skrytých v každodenných predmetoch obyčajných ľudí.

“The Item” bude mať premiéru 11. februára o 22:00. KST a bude k dispozícii na Viki!

Medzitým si pozrite špeciálnu úvodnú epizódu nižšie:

Sledovať teraz

5.' Ohnivý kňaz

SBS odhaľuje svoju prvú drámu od piatku do soboty s filmom „The Fiery Priest“ v hlavnej úlohe Kim Nam Gil , Kim Sung Kyun , a Zlato Lee . „Ohnivý kňaz“ je investigatívna komediálna dráma, ktorá rozpráva príbeh temperamentného katolíckeho kňaza Kim Hae Ila (hrá Kim Nam Gil) a hlúpeho detektíva Goo Dae Younga (hrá ho Kim Sung Kyun), ktorí spojili svoje sily, aby vyriešili vraždu.

Premiéru má 15. februára o 22:00. KST a bude k dispozícii na Viki! Pozrite si trailer nižšie:

Sledovať teraz

6.“ Právna vysoká

Nadchádzajúca dráma JTBC „Legal High“ od piatka do soboty je o dvoch extrémne odlišných právnikoch: arogantnom, úspešnom právnikovi Go Tae Rimovi, ktorý je zameraný na peniaze. Jin Goo ) a vášnivý, spravodlivý a odhodlaný právnik Seo Jae In (hrá ho Toto je Eun Soo ).

“Legal High” bude mať premiéru 8. februára o 23:00. Dráma bude dostupná na Viki. Pozrite si celé hlavné video tu !

7.“ Haechi

„Haechi“ je veľké sageuk dobrodružstvo o princovi Yeoningovi alebo Lee Geumovi ( Jung Il Woo ), princ nízkeho pôvodu, ktorý sa nemôže stať kráľom; Yeo Ji ( Choď, Ara ), a tráva (vyšetrovateľka) na Úrade generálneho inšpektora; a Park Moon Soo ( Kwon Yool ), inšpektor s rovnakým úradom. Traja sa postavia proti Min Jin Heonovi ( Lee Kyung Young ) v snahe stať sa Lee Geum kráľom.

„Haechi“ sa vysiela 11. februára o 22:00. KST a bude k dispozícii na Viki. Pozrite si upútavku na „Haechi“ tu:

Sledovať teraz

8.“ Veľký problém

„Big Issue“ je o paparazzovi, ktorý sa donekonečna ženie za škandálmi. Joo Jin Mo a Han Ye Alone bude hrať vedúcu úlohu.

Premiéra je stanovená na február po uzavretí „ Posledná cisárovná “ a bude k dispozícii na Viki.

9. „Milujem ťa, keď som smutný“

V hlavnej úlohe Ji Hyun Woo , Park Han Byul , Ryu Soo Young , Wang Bit Na , táto melodráma je o ľuďoch, ktorí sa snažia nájsť zmysel lásky prostredníctvom druhého pokusu o lásku, pričom sú zároveň prenasledovaní a prenasledovaní ľuďmi s tajnou chamtivosťou a ambiciami. Ide o remake japonskej drámy TBS z roku 1999 „Beautiful Person“ (doslovný názov) od spisovateľa Nojima Shinjiho.

Dráma sa bude vysielať niekedy vo februári.

Na ktorú februárovú drámu sa tešíte najviac?

Zdroj ( 1 )