Kang Tae Oh sa pred vojenským zaradením opäť stretáva s hercami „Run On“ Im Siwan, Sooyoung a Shin Se Kyung

 Kang Tae Oh sa pred vojenským zaradením opäť stretáva s hercami „Run On“ Im Siwan, Sooyoung a Shin Se Kyung

Kang Tae Oh zdieľal potešujúce stretnutie so svojimi hereckými hviezdami z jeho drámy „Run On“!

27. augusta sa Kang Tae Oh vydal na Instagram, aby zverejnil niekoľko rozkošných fotografií z hangoutu so svojimi bývalými hereckými hviezdami. To je Siwan , Dievčenská generácia Sooying , a Shin Se Kyung , ako aj režisér „Run On“ Lee Jae Hoon a spisovateľ Park Si Hyun.

Na fotografiách Kang Tae Oh drží tabuľu so správami, v ktorých sa zmieňuje o jeho nadchádzajúcej vojenskej službe, vrátane „Tae Oh, ak pôjdeš do armády, postaráme sa, aby…“ a „Tae Oh, armáda“. Jedna správa, ktorá ho označuje ako Young Hwa, meno jeho postavy z „Run On“, znie: „Young Hwa… armáda…“

Kang Tae Oh tiež zverejnil niekoľko rozmazaných fotiek seba samého, ktoré Sooyoung urobil počas ich výletu, pričom v popise napísal: „..? Foto od Sooyoung Choi.”

Sooyoung v komentároch hravo odpovedal: 'Pretože viem o vibráciách.'

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok zdieľaný používateľom 강태오 (@kto940620)

Sooyoung sa podobne pustila do Instagram Stories, aby sa podelila o niekoľko roztomilých fotografií zo stretnutia. Na jednej fotke seba a Kang Tae Oh pridala popis „Foto od nášho spisovateľa“, zatiaľ čo na inú označila Kang Tae Oh a napísala: „Rozlúčková párty pre nášho zdravého a neškodného Tae Oh…“ so pozdravom emoji.

Pozrite si Sooyoung v jej aktuálne vysielanej dráme “ Ak si ma prajete “ s titulkami tu…

Sledovať teraz

...a Kang Tae Oh v ' Doom k vašim službám “ nižšie!

Sledovať teraz

zdroj ( 1 ) ( dva )