Kim Min Suk má pred narukovaním mini stretnutie „doktorov“ s Park Shin Hye a Lee Sung Kyung

 Kim Min Suk má pred narukovaním mini stretnutie „doktorov“ s Park Shin Hye a Lee Sung Kyung

Kim Min Suk | mal špeciálnu “ Lekári ” opätovné stretnutie a odhalil svoj nový účes ešte pred nástupom do armády!

8. decembra herec zverejnil na svojom osobnom instagramovom účte súpravu fotografií s popisom „Všetko je hotové príprava“. Na fotkách je s novým krátkym účesom na blížiacu sa vojenskú službu. Vyzerá vážne, keď hľadí do kamery a zasalutuje.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Pripravený. #Jednota!!!!

Príspevok zdieľaný používateľom Kim Min-seok (@samuliesword) je

Počas prestávky pred narukovaním mal aj malé stretnutie s Park Shin Hye , Lee Sung Kyung a PD, ktorí s ním pracovali na dráme SBS „Doktori“.

Park Shin Hye zverejnila fotografiu z ich stretnutia na svojom osobnom účte na Instagrame 8. decembra a napísala: „Prajem ti všetko dobré, naša Kang Soo (meno postavy Kim Min Suka). Je to tak dlho, čo som ťa naposledy videl, doktor Jin Seo Woo (meno postavy Lee Sung Kyunga). A tiež produkčný režisér (PD) Soo Jin a PD Oh-vely.'

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Zbohom, náš Kangsu! #Doktori #Kangsoo Choi #Už je to dávno, čo roztomilý Minseok #Učiteľ Jinseowoo, riaditeľ Sujin a riaditeľ Obli❤️

Príspevok zdieľaný používateľom Park Shin-hye (@ssinz7) zapnuté

Fotografia zobrazuje Park Shin Hye, Kim Min Suk, Lee Sung Kyung, PD Oh Choong Hwan a PD Park Soo Jin z drámy SBS „Doctors“, ako si užívajú malé stretnutie predtým, ako Kim Min Suk narukuje.

Kim Min Suk | oznámil že 10. decembra v tichosti narukuje do armády a v júli 2020 má byť prepustený.

zdroj ( 1 ) ( dva )