Kim So Hye, Joo Woo Jae a Park Sun Ho nahliadnite na svoje „najlepšie kuracie“ postavy

 Kim So Hye, Joo Woo Jae a Park Sun Ho nahliadnite na svoje „najlepšie kuracie“ postavy

Nadchádzajúca dráma “ Najlepšie kura “ s Kim So Hye, Joo Woo Jae a Park Sun Ho zverejnili nové fotografie ešte pred premiérou 2. januára!

„Najlepšie kura“ bude rozprávať príbeh troch ambicióznych mladých ľudí, Park Choi Go (Park Sun Ho), Seo Bo Ah (Kim So Hye) a Andrewa Kanga (Joo Woo Jae), ktorí sa spojili pod spoločným cieľom založiť najlepšia kuracia reštaurácia, akú kedy Kórea mala v histórii.

Park Sun Ho sa predstaví v úlohe Park Choi Go, zamestnanca veľkej spoločnosti, ktorý sníva o vlastnej kuracej reštaurácii. Kim So Hye prevezme úlohu Seo Bo Ah, ctižiadostivej autorky webtoon, ktorá sa skrýva v kúpeľnom dome, ktorý zdedila po svojom starom otcovi. Napokon si Joo Woo Jae zahrá rolu Andrewa Parka, kedysi nádejného kuchára, ktorého postihne tragická nehoda a stane sa z neho bezdomovec.Na prvej fotografii Kim So Hye vyžaruje strašidelnú atmosféru s strapatými vlasmi a trochu desivým výrazom. Po fotke Kim So Hye sedí Park Sun Ho so širokými očami pri stene, prekvapený, akoby videl ducha.

Na ďalších záberoch je zobrazený rozhovor Kim So Hye a Joo Woo Jae, ktorý sa neskôr zmení na fyzickú hádku. Kim So Hye chytá Joo Woo Jae za rukávy a snaží sa ho dostať zo stola v reštaurácii.

“Najlepšie kura” bude mať premiéru cez Dramax aj MBN 2. januára o 23:00. KST. Dostupná bude aj na Viki.

Pozrite si ukážku nižšie!

Sledovať teraz

Ako veľmi sa tešíte na túto drámu?

zdroj ( 1 ) ( dva )