Kim Yoo Jung a Yoon Kyun Sang sú energickí a usilovní v zákulisí pre „Zatiaľ čisto s vášňou“

 Kim Yoo Jung a Yoon Kyun Sang sú energickí a usilovní v zákulisí pre „Zatiaľ čisto s vášňou“

Kim Yoo Jung a Yoon Kyun Sang sú celkom milé postavy, pretože tvrdo pracujú na fotografiách zo zákulisia filmu „Clean With Passion for Now“.

„Clean With Passion for Now“, založené na rovnomennom webtoone, je o generálnom riaditeľovi upratovacej spoločnosti, ktorý si cení upratovanie pred svojím životom, a o uchádzačke o zamestnanie, ktorá si cení svoj život pred upratovaním.

Na zverejnených fotografiách Yoon Kyun Sang aj Kim Yoo Jung tvrdo pracujú na natáčaní. Yoon Kyun Sang pozorne prezerá svoj scenár a veselo privádza k životu svoju postavu, germafóbneho, no zároveň milého šéfa Jang Sun Kyula. Kim Yoo Jung je potešujúca ako ušmudlaná, no energická Kim Oh Sol, keď sa premení na študentku, stavebnú robotníčku a mnoho ďalších.Produkčný štáb uviedol: „Synergia rom-com, ktorú vytvorili Yoon Kyun Sang a Kim Yoo Jung, si zaslúži veľkú pochvalu. Keď Oh Sol vstúpi do Sun Kyulovej spoločnosti The Cleaning Fairy, ich osud, ktorý sa začal ich trápnou históriou, sa začne odvíjať. Keď sa zrazia dve veľmi odlišné postavy, začne sa skutočná romantika. Prosím, tešte sa na ich detailné pôsobenie uprostred zmien v ich vzťahu.'

„Clean With Passion for Now“ sa vysiela každý pondelok a utorok o 21:30. KST.

zdroj ( 1 )