Kľúč SHINee sa snaží chytiť Lee Dong Gook Up na slang o „Návrate Supermana“

 Kľúč SHINee sa snaží chytiť Lee Dong Gook Up na slang o „Návrate Supermana“

Lee Dong Gook nie je obyčajný otec; je to skvelý otec.

V epizóde 9. decembra KBS 2TV „ Návrat Supermana “, pokúsil sa Lee Dong Gook naučiť najnovšie slangové slová s pomocou SHINee’s kľúč .

Počas epizódy sa Lee Dong Gook telefonicky rozprával so svojou najstaršou dcérou Jae Ah prostredníctvom videohovoru. Počas ich rozhovoru Jae Ah použil slangové slovo, aby povedal: „Som taká unavená, že ma práve ‚zasiahla realita‘“, no Lee Dong Gooka znervóznel, keď nerozumel slovu, ktoré použila.

Vo svojom rozhovore povedal: „Obával som sa, že by som mohol skončiť oddelene od svojich detí [ak nebudem držať krok s ich slangom]. Hovoril som s [SHINee's] Minho , a povedal, že od tohto človeka sa môžem veľa naučiť, a tak som ho pozval.“

Ukázalo sa, že prekvapivým hosťom, ktorý odporučil Minho, bol jeho kolega Key zo SHINee! Key sa predstavil ako Minho priateľ a deti sa pred ním začali hanbiť.

Lee Dong Gook spevákovi povedal: „Moje najstaršie deti sú v piatej triede a stále hovoria skrátenými slovami, ktorým nerozumiem.“ Key odpovedal: 'Och, takže si trochu slabý v' v “ (slang pre zasvätených) žargón.” Keď sa Lee Dong Gook zdal zmätený, člen SHINee sa spýtal: „Poznáte slovo outsider? je to naopak. Ľudia nazývajú ľudí, ktorí predbiehajú trend, „zasvätení“.

Lee Dong Gook sa ďalej pýtal Keya na slangové slovo, ktoré použil Jae Ah, ako aj na niektoré ďalšie slová, ktoré počul, ako napríklad „ teng-deng “ (slangové slovo pre šteňa). Key napísal toto slovo na kus papiera pre Lee Dong Wooka a vysvetlil, ako toto slangové slovo vzniklo.

Okrem toho, že Key naučil Lee Dong Gooka viac slangových slov a občas vybuchol do smiechu pri jeho komentároch, trávil nejaký čas aj hraním sa s deťmi.

Pozrite si epizódu „Návrat Supermana“ nižšie!

Sledovať teraz

zdroj ( 1 ) ( dva ) ( 3 )