Kto je manželka Chadwicka Bosemana Taylor Simone Ledward? Zistite viac o jeho dávnej láske

 Kto je Chadwick Boseman?'s Wife Taylor Simone Ledward? Learn More About His Longtime Love

Chadwick Boseman zomrel nasledujúci týždeň štvorročný boj s rakovinou hrubého čreva a potvrdilo sa, že sa oženil s dávnou láskou Taylor Simone Ledward než zomrel.

Pár sa prvýkrát verejne objavil až v januári 2019, no prvýkrát ich spolu zbadali paparazzi už v roku 2015 na letisku LAX v Los Angeles.

Chadwick a Simone zostali vo svojom vzťahu v priebehu rokov veľmi súkromní, hoci sa hovorilo, že sa zasnúbili v októbri 2019 po tom, čo bola videný na sebe nádherný prsteň na tom špeciálnom prste. Nie je jasné, kedy sa pár vzal.

The naposledy bol pár videný spolu na verejnosti bolo, keď pred šiestimi mesiacmi sedeli na dvore na Zápase hviezd NBA.

Simone je speváčka, ktorá v roku 2014 ukončila štúdium hudobného priemyslu na Kalifornskej štátnej polytechnickej univerzite v Pomone. Jej profesionálne hudobné stránky už nie sú aktívne na sociálnych sieťach, aj keď má jedno aktívne video na YouTube, ktoré si môžete pozrieť nižšie. Niektoré správy hovoria, že sa raz zúčastnila konkurzu X Factor .

Jeden z mála prípadov Chadwick verejne komentoval svoj vzťah, keď jej minulý rok poďakoval na odovzdávaní cien NAACP Image Awards. Povedal, ' Simone , si so mnou každý deň. Hneď ťa musím uznať. Ľúbim ťa.'

Taylor nemá verejnú stránku Instagramu, hoci má súkromnú. Citát v životopise hovorí: „buď pravdivý k sebe samému“, čo je citát z hry Hamlet .

Kliknutím na galériu zobrazíte spoločné fotografie Chadwicka Bosemana a Taylora Simone Ledwarda…