Lee Dong Wook, Kim So Yeon, Kim Bum a Ryu Kyung Soo držia svoju zbraň voľby na plagátoch „Tale Of The Nine-Tailed 1938“

 Lee Dong Wook, Kim So Yeon, Kim Bum a Ryu Kyung Soo držia svoju zbraň voľby na plagátoch „Tale Of The Nine-Tailed 1938“

Nadchádzajúca dráma tvN „Tale of the Nine-Tailed 1938“ zverejnila nové pútavé plagáty postáv!

V hlavnej úlohe Lee Dong Wook , Yo Bo Ah , a Kim Boom „Príbeh deviatich chvostov“, ktorý sa vysielal na konci roka 2020, rozpráva príbeh muža gumiho (bájna deväťchvostá líška) Yi Yeon (Lee Dong Wook) v modernej dobe. Hoci Yi Yeon našiel šťastný koniec s Nam Ji Ah (Jo Bo Ah) v sezóne 1, bude zmietaný neočakávaným incidentom a bude povolaný do roku 1938. Nová sezóna bude zobrazovať Yi Yeonov zúfalý boj o návrat do súčasnosť, kde sú všetci ľudia, ktorí sú mu vzácni.

Na novo zverejnených plagátoch každá zo štyroch hlavných postáv drží predmet, ktorý je pre nich zmysluplný. Na prvom plagáte je deväťchvostá líška Yi Yeon s Winchesterovou puškou v rukách. Text, ktorý znie: „Si zmätený? Rozumiem. Pretože presne tak sa práve teraz cítim,“ ukazuje svoj emocionálny stav po tom, čo ho vtiahli späť do roku 1938 a svojich blízkych opustili.

„Horská bohyňa Západu“ Ryu Hong Joo ( Kim So Yeon ) ohromí divákov svojím elegantným vzhľadom v bielych šatách a efektných doplnkoch. Podáva niekomu prsteň so slovami: 'Zlatko, prišiel si.' Diváci sú zvedaví, či Hong Joo, ktorý po Yi Yeon túži už stovky rokov, bude môcť tentoraz získať jeho odpoveď.

Half-gumiho Yi Rang (Kim Bum) pozdraví Yi Yeon mrazivou slovami: 'Brat, ešte nie si mŕtvy?' 1938 je čas, keď sa Yi Rangovo nedorozumenie o jeho staršom bratovi Yi Yeonovi ešte musí vyriešiť, takže nenávisť a vzpurnosť v jeho očiach sú povedomé. Drsná sekera v pravej ruke kontrastuje s jeho elegantným a dobre padnúcim trojdielnym oblekom.

Yi Yeonov dlhoročný priateľ a bývalý „horský boh severu“ Cheon Moo Young ( Ryu Kyung Soo ) vyžaruje tajomné vibrácie. Vzhľad Moo Younga, kde je svetlo vrhané len na polovicu jeho tváre, pripomína masku v jeho ruke. Vyhlasuje totálnu vojnu proti Yi Yeonovi a hovorí: 'Budem sa pomstiť, kým mu nezoberiem všetko, čo si cení.' Vzbudzuje zvedavosť na príbeh skrytý za týmito dvoma.

„Rozprávka o deviatich 1938“ má premiéru 6. mája o 21:20. KST ako pokračovanie „Pandora: Beneath the Paradise“. Pozrite si ukážku tu !

Kým budete čakať, pozrite si 1. sériu s titulkami nižšie:

Sledovať teraz

Zdroj ( 1 )