Lee Sun Bin je profesionál v práci, ale divoký, keď sa opije „Pracuj neskôr, vypi hneď 2“

 Lee Sun Bin je profesionál v práci, ale divoký, keď sa opije „Pracuj neskôr, vypi hneď 2“

Fotografie „Pracujte neskôr, pite teraz“ z 2. sezóny ukázali krásne kúzla Lee Sun Bin !

„Pracuj neskôr, vypi teraz“ na základe populárnej webovej relácie rozpráva príbeh troch žien, ktorých životná filozofia sa točí okolo toho, že si po odchode z práce dajú drink. Lee Sun Bin hrá televíznu spisovateľku Ahn So Hee, Han Sun Hwa hrá inštruktorku jogy Han Ji Yeon a Jung Eun Ji hrá origami YouTuber Kang Ji Goo. Super junior „s Choi Siwon Hrá tiež ako spolupracovník Ahn So Hee Kang Book Goo.

V predchádzajúcej sezóne 1 bol rast Ahn So Hee zobrazený, keď zažila rôzne udalosti, ako napríklad rozchod so svojou prvou láskou, stratu práce a prežívanie straty svojho otca. V sezóne 2 sa Ahn So Hee, ktorá bola asistentkou spisovateľa, hrdo osamostatnila ako hlavná spisovateľka. Keď sa opije, Ahn So Hee začne byť prchká a bezohľadná, ale keď pracuje, je profesionálnejšia a vášnivejšia ako ktokoľvek iný. Očakávania sú veľké, akú premenu predvedie v tejto novej sezóne.Zverejnené fotografie zachytávajú každodenný život hlavnej spisovateľky Ahn So Hee, ktorý z diaľky pôsobí ako varietné predstavenie a pri bližšom pohľade ako dokument. Z jej vážneho prejavu pri práci môžu diváci cítiť profesionalitu.

V ich priateľskom triu hrá Ahn So Hee dôležitú úlohu pri udržiavaní vzťahu medzi energickým Han Ji Yeon a nonšalantným Kang Ji Gu. Prázdny pohár pred ňou a jej opitý pohľad vyjadrujú jej jedinečné a rozkošné čaro ako priateľky.

Produkčný tím poznamenal: „Nádherné kúzlo, ktoré dokáže ukázať iba Lee Sun Bin, ako aj bublajúca energia Ahn So Hee sa pridáva na vytvorenie synergie. Prosím, tešte sa na vystúpenie Lee Sun Bina, ktorý opäť zapôsobí na divákov a spojí sa s nimi prostredníctvom rôznych príbehov.“

„Work Later, Drink Now 2“ bude mať premiéru 9. decembra. Pozrite si ukážku tu !

Pozrite si tiež Lee Sun Bin v „ Misia možná “:

Sledovať teraz

Zdroj ( 1 )