Lee Yi Kyung, Shin Hyun Soo a Kim Sun Ho sú kamaráti zo starej strednej školy vo filme „Vitajte na Waikiki 2“

 Lee Yi Kyung, Shin Hyun Soo a Kim Sun Ho sú kamaráti zo starej strednej školy vo filme „Vitajte na Waikiki 2“

Lee Yi Kyung , Shin Hyun Soo a Kim Sun Ho umožnili verejnosti nahliadnuť do ich dokonalej chémie v nadchádzajúcej sezóne „Welcome to Waikiki“!

7. marca nadchádzajúca dráma JTBC od pondelka do utorka „Welcome to Waikiki 2“ odhalila svoje prvé fotografie s tromi mužskými hlavnými hercami.

Druhá séria „Vitajte na Waikiki“ bude sledovať príbeh troch priateľov, ktorí sa pokúšajú oživiť penzión, ktorý je na pokraji zatvorenia. Lee Joon Gi (hrá ho Lee Yi Kyung), ktorý v prvej sezóne presvedčil svojich priateľov z vysokej školy, aby prevádzkovali penzión, sa vracia k rovnakej úlohe. Až tentoraz presvedčí svojich priateľov zo strednej školy Cha Woo Shik (Kim Sun Ho) a Kook Ki Bong (Shin Hyun Soo), aby sa k nemu pripojili pri prevádzke penziónu.

Prvý stále zobrazuje troch priateľov z času na strednej škole. Vo svojich školských a bejzbalových uniformách sa žiarivo usmievajú a každý z nich má pri sebe predmet, ktorý naznačuje ich sny stať sa hercom, spevákom a hráčom bejzbalu.

Druhý však stále naznačuje, že realita si vybrala svoju daň na ich snoch po ukončení strednej školy. Lee Yi Kyung má na sebe parochňu a je oblečený v kostýme, Shin Hyun Soo je zaliaty potom a Kim Sun Ho má na sebe trblietavú bundu s vlasmi rozčesanými tak, ako si vlasy upravujú klusáci.

V poslednom prípade sú všetci traja pokrytí popolom, vďaka čomu je verejnosť zvedavá, ako sa títo priatelia zo strednej školy dostali do takejto zvláštnej situácie.

Produkčný tím „Welcome to Waikiki 2“ povedal: „Kombinácia Kim Sun Ho, Lee Yi Kyung a Shin Hyun Soo už nemôže byť dokonalejšia. Prosím, tešte sa, že uvidíte viac ich chémie, pretože od samého začiatku vytvárali skvelú synergiu.“

„Vitajte na Waikiki 2“ bude mať premiéru 25. marca po skončení „ Žiarivý .“ Bude dostupný aj na Viki s anglickými titulkami!

Medzitým si pozrite aktuálnu drámu JTBC od pondelka do utorka „Radiant“ nižšie!

Sledovať teraz

zdroj ( 1 )