Melania Trump má prejav RNC, ktorý West Wing nepreveril (Video)

 Melania Trump má prejav RNC, ktorý bol't Vetted by West Wing (Video)

Melania Trumpová robila veci inak, keď sa pripravovala na svoj prejav na konferencii Republikánsky národný zjazd v roku 2020 v utorok večer (25.8.).

Hovoriac od nej novo zrekonštruovaná Ružová záhrada , prejav 50-ročnej prvej dámy nepreveril nikto zo západného krídla, CNN správy.

Tiež sa uvádza, že nikto na prezident Donald Trump Zamestnanci schválili obsah, o ktorom bude hovoriť. Prvá dáma má zvyčajne prejav takéhoto rozsahu preverený niekým zo západného krídla, aby sa uistil, že ich správy sú v súlade.

Tak ako počas nej 2016 RNC reč, Melánia nedostala žiadnu pomoc od profesionálnych autorov prejavov, ale namiesto toho nechala väčšinu svojich poznámok napísať starší asistent.

Melánia Reč bola úplne odlišná od ostatných, ktorí hovorili na konferencii RNC , ktorí svoj čas využili na slam Joe Biden a „radikálnych demokratov“. namiesto toho Melánia hovorila o „krásnej stránke ľudstva“, ktorú videla počas pandémie, a zároveň vyzvala k jednote.

„Musíme pamätať na to, že dnes sme všetci jedno spoločenstvo zložené z mnohých rás, náboženstiev a etník,“ Melánia povedal. 'Naša rôznorodá a slávna história je to, čo robí našu krajinu silnou, a napriek tomu sa máme stále čo učiť jeden od druhého.'

Čo sa týka jej manžela, Melánia povedal: „V mojom manželovi máte prezidenta, ktorý neprestane bojovať za vás a vašu rodinu. Vidím, ako tvrdo pracuje každý deň a noc a napriek bezprecedentným útokom zo strany médií sa nevzdá.“

Zistiť prečo sú ľudia naštvaní na niečo, čo sa hovorí o Melania Trumpová .