Moon Chae Won obmedzuje svoju obrovskú bolesť pri návšteve svojej matky v 'Odplata'

 Moon Chae Won obmedzuje svoju obrovskú bolesť pri návšteve svojej matky v 'Odplata'

Zachytili sa nové fotografie „Payback“. Moon Chae vyhral postava si spomína na svoju zosnulú matku.

SBS „Payback“ rozpráva vzrušujúci príbeh o pomste tých, ktorí riskujú všetko, aby bojovali proti peňažnému kartelu, ktorý sa dohodol so zákonom. Dráma prinesie divákom vzrušenie a katarziu prostredníctvom stvárnenia tých, ktorí odmietajú mlčať, keď vlastným spôsobom bojujú proti nekompetentnej a nespravodlivej autorite. Lee Sun Gyun bude hrať samotársky obchodník s peniazmi Eun Yong a Moon Chae Won sa predstaví ako armádny major Park Joon Kyung, elitný súdny úradník.

Na snímkach je Park Joon Kyung oblečená vo svojej uniforme, keď navštevuje arborétum, kde je jej matka Yoon Hye Rin ( Kim mi Sook ) je pochovaný. Slávnostne si ctí svoju matku a dáva si ruky dokopy, keď sa pevným pohľadom pozerá dolu na náhrobok. Park Joon Kyung, ktorá, ako sa zdá, obmedzuje svoju hlbokú bolesť namiesto toho, aby ju vyjadrila, prinúti divákov ešte viac sympatizovať.Na ďalšom obrázku Park Joon Kyung obracia svoj pohľad na tajomnú skupinu mužov, ktorí sa k nej z diaľky približujú. Chvíľu sa na nich pozerá s neochvejným postojom a pohybuje sa s nimi. Diváci sú zvedaví, kto sú tí muži, ako aj pravdu o smrti Yoon Hye Rin, jediného člena rodiny Park Joon Kyunga.

Produkčný tím poznamenal: „Moon Chae Won ukazuje svoju vášeň tým, že v každej scéne robí to najlepšie s hlbokým rozjímaním a serióznym prístupom k projektu. Toto je scéna, ktorá vyjadruje hlbšiu atmosféru a auru Moon Chae Won, ktorý sa po troch rokoch vráti na malé plátno. Prosím, tešte sa na to.”

“Payback” má premiéru 6. januára o 22:00. KST. Pozrite si ukážku tu !

Pozrite si aj Moon Chae Won v “ Kvet zla “:

Sledovať teraz

Zdroj ( 1 )